RENAULT MASTER

  • 2019
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 107 kW ≈ 145 k

VINVF1MA000862646641

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:00 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MA000862646641

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ MA
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
8. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
8. 4. 2019
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
107 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 1. 4. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
127 893 km
při prohlídce 7. 4. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 113–271 tis. km (medián 180 636 km, 1 439 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
ISH PUMPS OLOMOUC a.s.
od 8. 4. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 4. 2019 První registrace ISH PUMPS OLOMOUC a.s. (IČO 25272365) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

80 000100 000120 000140 000 20242025 3. 4. 2023: 82 449 km3. 4. 2023: 82 450 km1. 4. 2025: 127 311 km7. 4. 2025: 127 893 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
7. 4. 2025 Opakovaná STK Olomouc (č. 3851) 127 893 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
1. 4. 2027
1. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3851) 127 311 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová nebo denní svítilna. vážná
1. 4. 2027
3. 4. 2023 Pravidelná STK Olomouc (č. 3851) 82 450 km způsobilé bez závad 3. 4. 2025
3. 4. 2023 Měření emisí Olomouc (č. 480558) 82 449 km způsobilé bez závad 3. 4. 2025

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ISH PUMPS OLOMOUC a.s. (IČO 25272365)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2023
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 4. 2025 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-23-04-0006
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 5. 2025 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-25-04-0018
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2027 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-25-04-0460
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT MASTER 2019 v ČR obvykle 2,2, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 24,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97,3 %

Srovnáváme s 564 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ MA
Varianta
FM9T
Verze
MSB31063K3T0
Typ kód
MA
VIN
VF1MA000862646641
PČV
15692762
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2019
Datum 1. registrace
8. 4. 2019
Datum 1. registrace v ČR
8. 4. 2019
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T D7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
107 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
152

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2017/1347Y
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.33
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
203 / 177 / 186
Spotřeba předpis
ES 2017/1347Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.8 / 6.8 / 7.2
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 2625
Za jízdy
73.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6198/ 2070/ 2731
Rozvor [mm]
4332
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
2139
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3733
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 C 112/110R/ 6.5 J 16- 66
225/65 R16 C 112/110R/ 6.5 J 16- 66
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-0694
ES/EU
e2*2007/46*0016*34
Číslo TP
UJ577258
Číslo ORV
UAX388256
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#13: 2815
#N.1-N.2: 6.5 J 16- 66; 225/65 R16 CP 112R - pouze pro obytný vůz
6.5 J 16- 66; 235/65 R16 C 115/113R
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)