RENAULT MASTER

  • 2015
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAF2SC52262703

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 13:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAF2SC52262703

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ MA
Datum 1. registrace
5. 2. 2015
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 2015
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 24. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
145 486 km
při prohlídce 24. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 189–370 tis. km (medián 276 421 km, 387 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
STABA - SERVIS ANTIKOR, spol. s r.o.
od 5. 2. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 2. 2015 První registrace STABA - SERVIS ANTIKOR, spol. s r.o. (IČO 25350617) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

75 000100 000125 000150 000 2020202120222023202420252026 29. 5. 2019: 77 557 km29. 5. 2019: 77 564 km2. 11. 2021: 109 902 km24. 10. 2023: 125 424 km11. 1. 2024: 125 437 km12. 1. 2024: 125 444 km24. 6. 2026: 145 481 km24. 6. 2026: 145 486 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 6. 2026 Pravidelná STK České Budějovice (č. 3306) 145 486 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
24. 6. 2028
24. 6. 2026 Měření emisí České Budějovice (č. 530107) 145 481 km způsobilé bez závad 24. 6. 2028
12. 1. 2024 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 125 444 km způsobilé bez závad 12. 1. 2026
11. 1. 2024 Měření emisí Kadaň (č. 450318) 125 437 km způsobilé bez závad 11. 1. 2026
24. 10. 2023 Měření emisí Kadaň (č. 450318) 125 424 km způsobilé bez závad 24. 10. 2025
2. 11. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Týn nad Vltavou (č. 3313) 109 902 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
2. 11. 2023
29. 5. 2019 Pravidelná STK Klášterec nad Ohří (č. 3509) 77 564 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
29. 5. 2021
29. 5. 2019 Měření emisí Kadaň (č. 450318) 77 557 km způsobilé bez závad 29. 5. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel STABA - SERVIS ANTIKOR, spol. s r.o. (IČO 25350617)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2019
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-19-05-1007
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2023 · stanice: TÁBORSKÁ 568, 37501, TÝN NAD VLTAVOU · protokol CZ-3313-21-11-0116
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 1. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ ZÓNA VERNE IP 12, 43151, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ · protokol CZ-3509-24-01-0241
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2028 · stanice: RUDOLFOVSKÁ 17, 37001, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3 · protokol CZ-3306-26-06-1119
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 5. 1. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 10. 2014 – 20. 10. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ MA
Varianta
MAF2S
Verze
MAF2SC
Typ kód
MA
VIN
VF1MAF2SC52262703
PČV
13364901
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT
Datum 1. registrace
5. 2. 2015
Datum 1. registrace v ČR
5. 2. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T B 8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
242 / 192 / 211
Spotřeba předpis
630/2012M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.1 / 7.3 / 8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5548/ 2070/ 2482
Rozvor [mm]
3682
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
2002
Hmotnosti provozní Do
2255
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3300/ 3300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1650/ 1650
1900/ 1900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5800/ 5800
Ložná délka
3083
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R 16 C 109/107 R / 6.5 J 16-66
215/65 R 16 C 109/107 R / 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3+3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-150-00
Číslo TP
UG315882
Číslo ORV
UAN726524
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
OPRAVENO 16.1.2024
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: TŘÍDA A50-X]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E2*2007/46*0016*20
*23: 3
*35: 2 002 - 2 255
*36: 3 300/3 300
*37: 1 650/1 650; 1 900/1 900
*39: 2 500/2 500
*40: 750/750
*41: 5 800/5 800
*57: MAN
CO2: 242/192/211 G/KM
ROZCHOD: 1 750/1 730 MM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#14: 2 499
#20-21: 6.5 J 16-66; 225/65 R 16 C 112/110 R
6.5 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
6.5 J 16-66; 225/65 R 16 CP 112 R - POUZE PRO OBYTNÝ VŮZ
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)