RENAULT MASTER
- 2015
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2299 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINVF1MAF2YC53647028
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 0:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAF2YC53647028
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 148 dnů (12. 12. 2016 až 9. 5. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- / MA
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2015
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2299 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (IČO 00240079) od 9. 5. 2017
- Provozovatel: Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (IČO 00240079) od 9. 5. 2017
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 167–354 tis. km (medián 242 572 km, 1 071 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 10. 2015 | První registrace | Renault Česká republika, a.s. (IČO 60192801) | Registr silničních vozidel |
| 12. 12. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o. (IČO 18631932) | Registr silničních vozidel |
| 9. 5. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (IČO 00240079) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17. 9. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 34 445 km | způsobilé | bez závad | 17. 9. 2027 |
| 20. 9. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) | 24 423 km | způsobilé | bez závad | 20. 9. 2025 |
| 5. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 12 952 km | způsobilé | bez závad | 5. 10. 2023 |
| 9. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 7 732 km | způsobilé | bez závad | 9. 10. 2021 |
| 3. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3213) | 4 714 km | způsobilé | bez závad | |
| 6. 12. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3213) | 4 641 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Renault Česká republika, a.s. (IČO 60192801)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2019Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3213-16-12-0182
-
Nový vlastník a provozovatel AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r.o. (IČO 18631932)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3213-17-05-0101
-
Nový vlastník a provozovatel Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (IČO 00240079)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 10. 2021 · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3213-19-10-0470
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 10. 2023 · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3213-21-10-0180
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2025 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-23-09-0463
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 9. 2027 · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3213-25-09-0652
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 23. 5. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 12. 5. 2015 – 15. 12. 2016) Safety Gate
- 4. 5. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 9. 2015 – 31. 10. 2015) Safety Gate
- 5. 1. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 10. 2014 – 20. 10. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (69)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- / MA
- Varianta
- MAF2Y
- Verze
- MAF2YC
- Typ kód
- MA
- VIN
- VF1MAF2YC53647028
- PČV
- 13729518
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 22. 10. 2015
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 10. 2015
- Druh (typ)
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- M9T B 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2299
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 151
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014M
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 193 / 178 / 184
- Spotřeba předpis
- 136/2014M
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.4 / 6.8 / 7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 2625
- Za jízdy
- 73.4
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5548/ 2070/ 2482
- Rozvor [mm]
- 3682
- Rozchod [mm]
- 1750/ 1730/ /
- Provozní hmotnost
- 2002
- Hmotnosti provozní Do
- 2255
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3300/ 3300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1650/ 1650
1900/ 1900
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5800/ 5800
- Ložná délka
- 3083
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/65 R 16 C 109/107 R / 6.5 J 16-66
215/65 R 16 C 109/107 R / 6.5 J 16-66
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7562-191
- ES/EU
- e2*2007/46*0016*
- Číslo TP
- UG754584
- Číslo ORV
- UAS535178
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1MAF2YC53647028
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.