RENAULT MASTER

  • 2011
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAF4CE45602710

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 20:37 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAF4CE45602710

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MA / MA
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
26. 9. 2011
Datum 1. registrace v ČR
26. 9. 2011
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 5. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
336 977 km
při prohlídce 28. 5. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2011 při prohlídce v roce 2026: 219–395 tis. km (medián 296 286 km, 372 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Cars21 s.r.o.
od 19. 10. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 9. 2011 První registrace JAKUB a.s. (IČO 47784547) Registr silničních vozidel
27. 4. 2020 Nový vlastník a provozovatel PIVOVAR CVIKOV a.s. (IČO 03231437) Registr silničních vozidel
19. 10. 2022 Nový vlastník a provozovatel Cars21 s.r.o. (IČO 03795837) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 201620182020202220242026 21. 9. 2015: 124 916 km24. 10. 2017: 187 867 km21. 10. 2019: 253 348 km3. 3. 2020: 261 809 km20. 4. 2020: 262 095 km19. 10. 2021: 310 083 km19. 10. 2022: 335 756 km28. 5. 2026: 336 977 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 5. 2026 Pravidelná STK Kladno (č. 3242) 336 977 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
28. 5. 2028
19. 10. 2022 Evidenční kontrola Kladno (č. 3242) 335 756 km způsobilé bez závad
19. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Česká Lípa (č. 3528) 310 083 km způsobilé
4 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 10. 2023
20. 4. 2020 Evidenční kontrola Česká Lípa (č. 3528) 262 095 km způsobilé bez závad
3. 3. 2020 Evidenční kontrola Česká Lípa (č. 3528) 261 809 km způsobilé bez závad
21. 10. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 253 348 km způsobilé
4 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
21. 10. 2021
24. 10. 2017 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3529) 187 867 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
24. 10. 2019
21. 9. 2015 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3529) 124 916 km způsobilé bez závad 21. 9. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel JAKUB a.s. (IČO 47784547)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2015
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2017 · stanice: LONDÝNSKÁ 590/85, 460 01, LIBEREC XI-RŮŽODOL I · protokol CZ-3529-15-09-0660
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2019 · stanice: LONDÝNSKÁ 590/85, 460 01, LIBEREC XI-RŮŽODOL I · protokol CZ-3529-17-10-1020
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2021 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-19-10-1199
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOVÁŘOVA 3189, 470 01, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3528-20-03-0033
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KOVÁŘOVA 3189, 470 01, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3528-20-04-0472
  7. Nový vlastník a provozovatel PIVOVAR CVIKOV a.s. (IČO 03231437)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2023 · stanice: KOVÁŘOVA 3189, 470 01, ČESKÁ LÍPA · protokol CZ-3528-21-10-0541
  9. Nový vlastník a provozovatel Cars21 s.r.o. (IČO 03795837)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 272 03, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-22-10-0913
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2028 · stanice: KROČEHLAVSKÁ 1025, 272 03, KLADNO - DUBÍ · protokol CZ-3242-26-05-1364
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT MASTER 2011 v ČR v průměru 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 14,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,6 %

Srovnáváme s 987 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 22. 4. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 10. 10. 2013) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MA / MA
Varianta
MAF4C
Verze
MAF4CE
Typ kód
MA
VIN
VF1MAF4CE45602710
PČV
6661024
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2011
Datum 1. registrace
26. 9. 2011
Datum 1. registrace v ČR
26. 9. 2011
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T A 6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
1,07
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
258 / 197 / 219
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,8 / 7,4 / 8,3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2625
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6198/ 2070/ 2475
Rozvor [mm]
4332
Provozní hmotnost
2045
Hmotnosti provozní Do
2355
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3733
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-004-01
ES/EU
e2*2007/46*0016
Číslo TP
UE434591
Číslo ORV
UBC523812
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
POJ.6287239445-KOOPERATIVA.Č. POJ.: 6321926776 - KOOPERATIVA.

Další ověření (externí odkazy)