RENAULT MASTER

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAF4CE46384445

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAF4CE46384445

STK propadla 26. 6. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 26. 6. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,8 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MA / MA
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
5. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2012
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 26. 6. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
408 256 km
při prohlídce 26. 6. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 183–377 tis. km (medián 271 832 km, 794 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníků v registru
Roman Vlček
od 29. 5. 2019

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 3. 2012 První registrace René Svatuška (IČO 69646422) Registr silničních vozidel
27. 11. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
12. 9. 2018 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
29. 5. 2019 Nový vlastník a provozovatel Roman Vlček (IČO 72405198) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

200 000300 000400 000500 000600 000 2017201920212023 7. 3. 2016: 292 804 km22. 11. 2017: 350 911 km22. 5. 2018: 364 058 km24. 5. 2018: 364 086 km29. 8. 2018: 364 464 km24. 5. 2019: 369 890 km19. 6. 2020: 378 324 km22. 6. 2022: 392 724 km5. 10. 2022: 585 163 km26. 6. 2024: 408 256 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
26. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Tetčice (č. 3759) 408 256 km nižší než dříve způsobilé bez závad 26. 6. 2026
5. 10. 2022 Technická silniční kontrola Olomouc (č. 7714) 585 163 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 3.3.4.2 Nepřípustné úpravy (např. nálepky) nebo poškození zařízení pro nepřímý výhled, které neumožňuje řidiči poskytovat tímto zařízením předepsaný nebo jasný výhled z vozidla směrem dozadu nebo do strany popřípadě před vozidlo. vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
22. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Tetčice (č. 3759) 392 724 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 6. 2024
19. 6. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Tetčice (č. 3759) 378 324 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 6. 2022
24. 5. 2019 Evidenční kontrola Tetčice (č. 3759) 369 890 km způsobilé bez závad
29. 8. 2018 Evidenční kontrola Brno (č. 3770) 364 464 km způsobilé bez závad
24. 5. 2018 Pravidelná STK Kyjov (č. 3737) 364 086 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.2.3 Protiskluzové pokrytí pedálu chybí, je volné nebo opotřebené tak, že je neplní svou funkci. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
24. 5. 2020
22. 5. 2018 Měření emisí Hodonín (č. 470631) 364 058 km – bez závad 22. 5. 2020
22. 11. 2017 Evidenční kontrola Pohořelice (č. 3747) 350 911 km způsobilé bez závad
7. 3. 2016 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) 292 804 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
7. 3. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel René Svatuška (IČO 69646422)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2018 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2018 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE · protokol CZ-3721-16-03-0283
  3. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  4. Konec vyřazení z provozu MORAVSKÝ KRUMLOV
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 11. 2017 · stanice: BRNĚNSKÁ 1019, 69123, POHOŘELICE · protokol CZ-3747-17-11-0531
  6. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2020 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV · protokol CZ-3737-18-05-1573
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2018 · stanice: OLOMOUCKÁ 1283/156C, 61800, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3770-18-08-1422
  9. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2019 · stanice: PALACKÉHO 381, 66417, TETČICE · protokol CZ-3759-19-05-0644
  11. Nový vlastník a provozovatel Roman Vlček (IČO 72405198)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2022 · stanice: PALACKÉHO 381, 66417, TETČICE · protokol CZ-3759-20-06-0725
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2024 · stanice: PALACKÉHO 381, 66417, TETČICE · protokol CZ-3759-22-06-0704
  14. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2022 · stanice: tř. Kosmonautů 10, 77900, Olomouc · protokol CZ-7714-22-10-0010
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2026 · stanice: PALACKÉHO 381, 66417, TETČICE · protokol CZ-3759-24-06-0761
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (RENAULT MASTER 2012 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,7 %

Srovnáváme s 796 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MA / MA
Varianta
MAF4C
Verze
MAF4CE
Typ kód
MA
VIN
VF1MAF4CE46384445
PČV
7813979
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
5. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
5. 3. 2012
Druh (typ)
.
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T A 6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.07
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
258 / 197 / 219
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.8 / 7.4 / 8.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2625
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6198/ 2070/ 2475
Rozvor [mm]
4332
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
2045
Hmotnosti provozní Do
2355
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3733
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1MAF4CE46384445
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-004-01
Číslo TP
UI607895
Číslo ORV
UAY020653
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 549
#20-21: 7.0 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
6.5 J 16-66; 225/65 R 16 CP 112 R - pouze pro obytný vůz
7.0 J 16-66; 235/65 R 16 CP 115 R - pouze pro obytný vůz
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)