RENAULT MASTER
- 2010
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2299 cm³
- 107 kW ≈ 145 k
VINVF1MAF4EE43679741
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 21:05 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAF4EE43679741
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER MA / MA
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 8. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 11. 2010
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2299 cm³
- Výkon
- 107 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: HRUBÝ autodoprava s.r.o. (IČO 05770491) od 6. 10. 2025
- Provozovatel: HRUBÝ autodoprava s.r.o. (IČO 05770491) od 6. 10. 2025
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2010 při prohlídce v roce 2025: 217–399 tis. km (medián 292 623 km, 433 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 11. 2010 | První registrace | Michal Obrtel (IČO 62343238) | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | HRUBÝ autodoprava s.r.o. (IČO 05770491) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23. 10. 2025 | Měření emisí | Olomouc (č. 480562) | 402 753 km | způsobilé | bez závad | 23. 10. 2027 |
| 23. 10. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomouc (č. 3836) | 402 753 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| |
| 3. 10. 2025 | Evidenční kontrola | Olomouc (č. 3818) | 402 745 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 1. 2016 | Evidenční kontrola | Olomoucký kraj (č. 3804) | 380 384 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 11. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | 378 789 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 11. 2017 |
| 4. 11. 2015 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3836) | 378 789 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 11. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Michal Obrtel (IČO 62343238)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: nezjištěn · platnost do 8. 11. 2014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2017 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 783 71, OLOMOUC · protokol CZ-3836-15-11-0097Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2017 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 783 71, OLOMOUC
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 779 00, OLOMOUC - LAZCE · protokol CZ-3804-16-01-0117Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LAZECKÁ 552, 779 00, OLOMOUC - LAZCE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 779 00, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-10-0125
-
Nový vlastník a provozovatel HRUBÝ autodoprava s.r.o. (IČO 05770491)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 10. 2027 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 783 71, OLOMOUC · protokol CZ-3836-25-10-2319
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (RENAULT MASTER 2010 v ČR v průměru 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,2 %
Srovnáváme s 1 283 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 22. 4. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 10. 10. 2013) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER MA / MA
- Varianta
- MAF4E
- Verze
- MAF4EE
- Typ kód
- MA
- VIN
- VF1MAF4EE43679741
- PČV
- 9761266
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 8. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 11. 2010
- Druh (typ)
- FURGON
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- M9T C 6
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 107 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2299
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 154
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,7
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 288 / 204 / 235
- Spotřeba předpis
- 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10,8 / 7,7 / 8,8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 2625
- Za jízdy
- 73.1
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 6198/ 2070/ 2475
- Rozvor [mm]
- 4 332
- Provozní hmotnost
- 2045
- Hmotnosti provozní Do
- 2355
- Hmotnosti zatížení SZ
- 100
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1790/ 1790
2100/ 2100
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 6000/ 6000
- Ložná délka
- 3733
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 200
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.5 J 16-66
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- Renault, Billancourt, Francie
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7562-044-00
- ES/EU
- e2*2007/46*0016*
- Číslo ORV
- UBL892681
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- protokol o soupisu 018 EX 06231/16-034 EÚ Prostějov Mgr. Černošková - SMOL/210699/2018 vyr. o soupisu 120 EX 9244/18-29 EÚ Klatovy JUDr. Mika - SMOL/263584/2018 DNE 1.10.2025 NA ORP PROSTĚJOV ODEVZDÁNA RZ 7M8 2500- SKARTOVÁNA
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#13: 2 549
#N.1/N.2: 7.0 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1MAF4EE43679741
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.