RENAULT MASTER

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAF4SC50488192

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 7:51 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAF4SC50488192

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ MA
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
14. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
345 909 km
při prohlídce 10. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 201–377 tis. km (medián 277 674 km, 571 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
PeMaP s.r.o.
od 14. 5. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 5. 2014 První registrace PeMaP s.r.o. (IČO 46577483) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000400 000 2019202120232025 9. 5. 2018: 84 807 km9. 5. 2018: 84 819 km30. 4. 2020: 125 769 km22. 4. 2022: 165 694 km17. 4. 2024: 206 699 km10. 3. 2026: 245 909 km10. 3. 2026: 345 909 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 3. 2026 Pravidelná STK Staříč (č. 3856) 345 909 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
10. 3. 2028
10. 3. 2026 Měření emisí Staříč (č. 480236) 245 909 km způsobilé bez závad 10. 3. 2028
17. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Frýdek-Místek (č. 3849) 206 699 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
17. 4. 2026
22. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Frýdek-Místek (č. 3849) 165 694 km způsobilé bez závad 22. 4. 2024
30. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Frýdek-Místek (č. 3849) 125 769 km způsobilé bez závad 30. 4. 2022
9. 5. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3842) 84 819 km způsobilé bez závad 9. 5. 2020
9. 5. 2018 Měření emisí Ostrava (č. 580723) 84 807 km – bez závad 9. 5. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel PeMaP s.r.o. (IČO 46577483)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2020 · stanice: OBĚŽNÁ 2086/13, 70900, OSTRAVA - MARIÁNSKÉ HORY · protokol CZ-3842-18-05-0313
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 4. 2022 · stanice: 17. LISTOPADU 2269, 73802, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3849-20-04-1688
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2024 · stanice: 17. LISTOPADU 2269, 73802, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3849-22-04-1333
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2026 · stanice: 17. LISTOPADU 2269, 73802, FRÝDEK-MÍSTEK · protokol CZ-3849-24-04-0923
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2028 · stanice: STAŘÍČ 545, 73943, STAŘÍČ · protokol CZ-3856-26-03-0488
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT MASTER 2014 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 25,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97 %

Srovnáváme s 336 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ MA
Varianta
MAF4S
Verze
MAF4SC
Typ kód
MA
VIN
VF1MAF4SC50488192
PČV
13053941
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
14. 5. 2014
Datum 1. registrace v ČR
14. 5. 2014
Druh (typ)
BB SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T B 8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 211
Spotřeba předpis
630/2012M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.1 / 7.3 / 8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5548/ 2070/ 2482
Rozvor [mm]
3682
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
2002
Hmotnosti provozní Do
2275
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3083
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-155-00
ES/EU
e2*2007/46*0016
Číslo ORV
UBK491370
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Rozchod: 1 750/1 730 mm
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 499
#20-21: 6.5 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
6.5 J 16-66; 225/65 R 16 CP 112 R - pouze pro obytný vůz
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)