RENAULT MASTER

  • 2016
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAF4SE56042136

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 9:01 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAF4SE56042136

STK končí 2. 1. 2027. Pošleme vám e-mail 30 a 7 dní předem.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ MA
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
5. 9. 2016
Datum 1. registrace v ČR
5. 9. 2016
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 57 dnů
platnost do 2. 1. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
265 645 km
při prohlídce 2. 1. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 163–326 tis. km (medián 229 511 km, 457 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
Auto Bez Starostí s.r.o.
od 7. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
5. 9. 2016 První registrace Luděk Volšička (IČO 64722872) Registr silničních vozidel
25. 9. 2025 Nový vlastník a provozovatel ULIPO Trade s.r.o. (IČO 19928131) Registr silničních vozidel
7. 4. 2026 Nový vlastník Auto Bez Starostí s.r.o. (IČO 11861223) Registr silničních vozidel
9. 9. 2026 Nový provozovatel Auto Bez Starostí s.r.o. (IČO 11861223) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000300 000 2022202320242025 18. 1. 2021: 149 832 km9. 1. 2023: 216 076 km10. 1. 2023: 216 076 km2. 1. 2025: 265 645 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 1. 2025 Pravidelná STK Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) 265 645 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
2. 1. 2027
10. 1. 2023 Pravidelná STK Brno (č. 3761) 216 076 km způsobilé
1 lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
10. 1. 2025
9. 1. 2023 Měření emisí Brno (č. 472203) 216 076 km způsobilé bez závad 9. 1. 2025
18. 1. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3125) 149 832 km způsobilé bez závad 18. 1. 2023

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Luděk Volšička (IČO 64722872)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2023 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-21-01-0383
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2025 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 61900, BRNO - HORNÍ HERŠPICE · protokol CZ-3761-23-01-0315
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2027 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-25-01-0019
  5. Nový vlastník a provozovatel ULIPO Trade s.r.o. (IČO 19928131)
  6. Nový vlastník Auto Bez Starostí s.r.o. (IČO 11861223)
  7. Nový provozovatel Auto Bez Starostí s.r.o. (IČO 11861223)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT MASTER 2016 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 99,3 %

Srovnáváme s 539 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ MA
Varianta
F4S
Verze
E
Typ kód
MA
VIN
VF1MAF4SE56042136
PČV
14207115
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
5. 9. 2016
Datum 1. registrace v ČR
5. 9. 2016
Druh (typ)
FURGON
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T B8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
242 / 192 / 211
Spotřeba předpis
ES 136/2014M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.1 / 7.3 / 8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
85/ 2625
Za jízdy
74.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6198/ 2070/ 2475
Rozvor [mm]
4332
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
2045
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 C 112/110R/ 6,5J X 16-66
225/65 R16 C 112/110R/ 6,5J X 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-039-00
ES/EU
e2*2007/46*0016*29
Číslo ORV
UBO502186
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 242/192/211 g/km
ROZCHOD: 1 750 - 1 730
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 549
#20-21: 6.5 J 16-66; 235/65 R16 C 115/113R
6.5 J 16-66; 225/65 R16 CP 112R - pouze pro obytný vůz
Vozidlo plní ustanovení zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)