RENAULT MASTER

  • 2014
  • ORANŽOVÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAFASA50392658

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 6:07 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAFASA50392658

STK propadla 10. 3. 2024. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 10. 3. 2024 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ MA
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
25. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
25. 3. 2014
Barva
ORANŽOVÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 10. 3. 2024
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
251 922 km
při prohlídce 10. 3. 2022

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 148–328 tis. km (medián 224 562 km, 858 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
VELTARION a.s.
od 25. 3. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 3. 2014 První registrace VELTARION a.s. (IČO 63469511) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000300 000 2019202020212022 19. 3. 2018: 105 480 km19. 3. 2018: 105 482 km18. 3. 2020: 181 744 km10. 3. 2022: 251 922 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Březolupy (č. 3703) 251 922 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
10. 3. 2024
18. 3. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Březolupy (č. 3703) 181 744 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 3. 2022
19. 3. 2018 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3703) 105 482 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 3. 2020
19. 3. 2018 Měření emisí Březolupy (č. 471102) 105 480 km – bez závad 19. 3. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel VELTARION a.s. (IČO 63469511)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2018
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2020 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY · protokol CZ-3703-18-03-0761
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2022 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY · protokol CZ-3703-20-03-0745
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2024 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY · protokol CZ-3703-22-03-0468
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT MASTER 2014 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 25,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97 %

Srovnáváme s 336 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ MA
Varianta
MAFAS
Verze
MAFASA
Typ kód
MA
VIN
VF1MAFASA50392658
PČV
12991032
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
25. 3. 2014
Datum 1. registrace v ČR
25. 3. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T B 8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012M
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
241 / 187 / 207
Spotřeba předpis
630/2012M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.1 / 7.1 / 7.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5048/ 2070/ 2287
Rozvor [mm]
3182
Provozní hmotnost
1881
Hmotnosti provozní Do
2075
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2800/ 2800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1550/ 1550
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5300/ 5300
Ložná délka
2583
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R 16 C 109/107 R / 6.5 J 16-66
215/65 R 16 C 109/107 R / 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT
Barva
ORANŽOVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-137-00
Číslo ORV
UBL188331
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 241/187/207 g/km
Rozchod: 1 750/1 730 mm
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 310
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)