RENAULT MASTER
- 2016
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 2299 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINVF1MAFCRA54101952
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAFCRA54101952
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- MA
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 17. 2. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 2016
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2299 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: VESPALEC TRADE s.r.o. (IČO 02720116) od 30. 6. 2026
- Provozovatel: VESPALEC TRADE s.r.o. (IČO 02720116) od 30. 6. 2026
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 170–353 tis. km (medián 248 881 km, 1 029 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 2. 2016 | První registrace | DELIKOMAT s.r.o. (IČO 63475260) | Registr silničních vozidel |
| 30. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | VESPALEC TRADE s.r.o. (IČO 02720116) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 1. 2026 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 269 329 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 1. 2028 |
| 16. 1. 2026 | Měření emisí | Pardubice (č. 460609) | 269 323 km | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2028 |
| 2. 2. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 231 653 km | způsobilé | 2 lehké
| 2. 2. 2026 |
| 2. 2. 2024 | Měření emisí | Pardubice (č. 460609) | 231 646 km | způsobilé | bez závad | 2. 2. 2026 |
| 1. 2. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 183 004 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 2. 2024 |
| 1. 2. 2022 | Měření emisí | Pardubice (č. 460609) | 182 996 km | způsobilé | bez závad | 1. 2. 2024 |
| 5. 2. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 145 458 km | způsobilé | 1 lehká
| 5. 2. 2022 |
| 5. 2. 2020 | Měření emisí | Pardubice (č. 460609) | 145 453 km | způsobilé | bez závad | 5. 2. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel DELIKOMAT s.r.o. (IČO 63475260)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 533 01, PARDUBICE · protokol CZ-3619-20-02-0186
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 2. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 533 01, PARDUBICE · protokol CZ-3619-22-02-0051
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 533 01, PARDUBICE · protokol CZ-3619-24-02-0067
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2028 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 533 01, PARDUBICE · protokol CZ-3619-26-01-0580
-
Nový vlastník a provozovatel VESPALEC TRADE s.r.o. (IČO 02720116)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (RENAULT MASTER 2016 v ČR v průměru 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 99,3 %
Srovnáváme s 539 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 23. 5. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 12. 5. 2015 – 15. 12. 2016) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- MA
- Varianta
- MAFCR
- Verze
- MAFCRA
- Typ kód
- MA
- VIN
- VF1MAFCRA54101952
- PČV
- 13882505
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BB SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 17. 2. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 2. 2016
- Druh (typ)
- IZOTERMICKÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- M9T B8
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2299
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 139
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 136/2014M
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 241 / 187 / 207
- Spotřeba předpis
- 566/2011E
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9 / 7 / 8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 2625
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5048/ 2070/ 2530
- Rozvor [mm]
- 4332
- Rozchod [mm]
- 1750/ 1730
- Provozní hmotnost
- 2144
- Hmotnosti provozní Do
- 2335
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3300/ 3300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1650/ 1650
1900/ 1900
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2500/ 2500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5800/ 5800
- Ložná délka
- 3733
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 200
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ORYX-CZ, s.r.o., VELKÉ HOSTĚRÁDKY
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 3 / 3 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7562-0290
- Číslo ORV
- UBN959906
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- IZOTERMICKÁ NÁSTAVBA
- Další záznamy
- CO2: 247/208/222 g/km
Rozchod: 1 750/1 730 mm
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 549
#20-21: 6.5 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
6.5 J 16-66; 225/65 R 16 CP 112 R - pouze pro obytný vůz
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
PROVEDENA PŘESTAVBA SPOČÍVAJÍCÍ V MONTÁŽI IZOTERMICKÉ NÁSTAVBY. SCHVÁLENO MD ČR POD Č. 1494 ZE DNE 31.08.2000.
PROVEDENA MONTÁŽ CHLADÍCÍ JEDNOTKY THERMO KING CE-250.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1MAFCRA54101952
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.