RENAULT MASTER

  • 2016
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINVF1MAFCRA54689869

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 21:02 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAFCRA54689869

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
MA
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
31. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
31. 3. 2016
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 6. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
252 501 km
při prohlídce 19. 5. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2016 při prohlídce v roce 2026: 170–353 tis. km (medián 248 881 km, 1 029 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

2
Vlastníci v registru
VESPALEC TRADE s.r.o.
od 7. 5. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
31. 3. 2016 První registrace DELIKOMAT s.r.o. (IČO 63475260) Registr silničních vozidel
7. 5. 2026 Nový vlastník a provozovatel VESPALEC TRADE s.r.o. (IČO 02720116) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000150 000200 000250 000300 000 202120222023202420252026 10. 3. 2020: 126 246 km10. 3. 2020: 126 247 km9. 3. 2022: 159 498 km7. 3. 2024: 203 205 km7. 3. 2024: 203 206 km6. 3. 2026: 250 304 km11. 3. 2026: 250 308 km19. 5. 2026: 252 501 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 5. 2026 Evidenční kontrola Moravský Krumlov (č. 3749) 252 501 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.). vážná
11. 3. 2026 Opakovaná STK Jihlava (č. 3709) 250 308 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
6. 3. 2028
6. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3709) 250 304 km dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 0.2.1.2 Identifikační číslo / výrobní číslo je neúplné nebo nečitelné nebo vyrezlé nebo jinak poškozené. vážná
  • 1.1.11.3.2 Brzdové potrubí nebo spojovací prvky jsou poškozeny nebo deformovány nebojsou nadměrně zkorodovány (tzv. hloubková koroze). vážná
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
5. 4. 2026
7. 3. 2024 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 203 206 km způsobilé bez závad 7. 3. 2026
7. 3. 2024 Měření emisí Jihlava (č. 570712) 203 205 km způsobilé bez závad 7. 3. 2026
9. 3. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Jihlava (č. 3709) 159 498 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 3. 2024
10. 3. 2020 Pravidelná STK Jihlava (č. 3709) 126 247 km způsobilé
2 lehké
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
10. 3. 2022
10. 3. 2020 Měření emisí Jihlava (č. 570712) 126 246 km způsobilé bez závad 10. 3. 2022

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel DELIKOMAT s.r.o. (IČO 63475260)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2020
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2022 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3709-20-03-0352
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2024 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3709-22-03-0362
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 3. 2026 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3709-24-03-0226
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 4. 2026 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3709-26-03-0232
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2028 · stanice: ZNOJEMSKÁ 2380/82, 586 01, JIHLAVA · protokol CZ-3709-26-03-0377
  7. Nový vlastník a provozovatel VESPALEC TRADE s.r.o. (IČO 02720116)
  8. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: OKRUŽNÍ 399, 672 01, MORAVSKÝ KRUMLOV · protokol CZ-3749-26-05-0522
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT MASTER 2016 v ČR v průměru 2,6, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 21 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 99,3 %

Srovnáváme s 539 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 23. 5. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 12. 5. 2015 – 15. 12. 2016) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
MA
Varianta
FCR
Verze
A
Typ kód
MA
VIN
VF1MAFCRA54689869
PČV
13946476
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
31. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
31. 3. 2016
Druh (typ)
03 SKŘÍŇOVÁ NÁSTAVBA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T B8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
139

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
136/2014M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
241 / 187 / 207
Spotřeba předpis
ES 136/2014M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,1 / 7,1 / 7,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5048/ 2070/ 2287
Rozvor [mm]
3182
Rozchod [mm]
1750/ 1730
Provozní hmotnost
1886
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3300/ 3300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1650/ 1650
1900/ 1900
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5800/ 5800
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R16 C 109/107R/ 6.5 J 16-66
215/65 R16 C 109/107R/ 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ORYX-CZ S.R.O. VELKÉ HOSTĚRÁDKY
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-0325
Číslo ORV
UBN616642
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
CO2: 241/187/207 G/KM
ROZCHOD: 1 750 - 1 730
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#14: 2 310
#20-21: 6.5 J 16-66; 225/65 R16 C 112/110R
6.5 J 16-66; 235/65 R16 C 115/113R
6.5 J 16-66; 225/65 R16 CP 112R - POUZE PRO OBYTNÝ VŮZ
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
PROVEDENA PŘESTAVBA SPOČÍVAJÍCÍ V MONTÁŽI IZOTERMICKÉ NÁSTAVBY. SCHVÁLENO
MD ČR POD ČÍSLEM 1494 ZE DNE 31.08.2000. ZMĚNA ÚDAJŮ V TP: BOD 2/IZOTERMICKÝ
BOD 6/ORYX-CZ S.R.O., VELKÉ HOSTĚRÁDKY, BOD 7/IZOTERMICKÁ, BOD C/2077 - 2271
PROVEDENA MONTÁŽ CHLADÍCÍ JEDNOTKY THERMO KING CE-250, SCHVÁLENO MD ČR POD
ČÍSLEM 2663/1 ZE DNE 31.08.2009. ZMĚNA ÚDAJŮ V TP: BOD 14/2530, BODG/2144-2335.
V KOLÍNĚ DNE: 24.ÚNORA 2016
10.02.2022 ZÁPIS SCHVÁLENÉ PŘESTAVBY VOZIDLA. OPR. KOL 2,6,7,G
20.05.2026 demontáž izotermické nástavby.

Další ověření (externí odkazy)