RENAULT MASTER

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAFECC45734586

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAFECC45734586

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MA / MA
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
28. 5. 2012
Datum 1. registrace v ČR
28. 5. 2012
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 6. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
401 340 km
při prohlídce 15. 6. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 193–389 tis. km (medián 283 035 km, 597 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
HEDVA PRIMA, a.s.
od 14. 4. 2014

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
28. 5. 2012 První registrace FXD3000 s.r.o. (IČO 26008904) Registr silničních vozidel
14. 4. 2014 Nový vlastník a provozovatel HEDVA PRIMA, a.s. (IČO 48171565) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201520172019202120232025 14. 4. 2014: 38 554 km27. 5. 2016: 106 135 km25. 5. 2018: 165 812 km19. 5. 2020: 216 888 km26. 5. 2020: 216 921 km31. 5. 2022: 282 165 km31. 5. 2022: 282 197 km30. 5. 2024: 346 013 km30. 5. 2024: 346 043 km12. 6. 2026: 401 313 km15. 6. 2026: 401 340 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 6. 2026 Pravidelná STK Svitavy (č. 3612) 401 340 km způsobilé
3 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.5.1.2 Ostřikovač čelního skla neostřikuje dostatečně stíranou plochu před spolujezdcem (seřízení). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
15. 6. 2028
12. 6. 2026 Měření emisí Moravská Třebová (č. 160902) 401 313 km způsobilé bez závad 12. 6. 2028
30. 5. 2024 Pravidelná STK Svitavy (č. 3644) 346 043 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
30. 5. 2026
30. 5. 2024 Měření emisí Chornice (č. 560904) 346 013 km způsobilé bez závad 30. 5. 2026
31. 5. 2022 Pravidelná STK Svitavy (č. 3644) 282 197 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
31. 5. 2024
31. 5. 2022 Měření emisí Chornice (č. 560904) 282 165 km způsobilé bez závad 31. 5. 2024
26. 5. 2020 Pravidelná STK Svitavy (č. 3644) 216 921 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
26. 5. 2022
19. 5. 2020 Měření emisí Chornice (č. 560904) 216 888 km způsobilé bez závad 19. 5. 2022
25. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Pardubický kraj (č. 3646) 165 812 km způsobilé
1 lehká
  • 8.2.1.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
25. 5. 2020
27. 5. 2016 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3646) 106 135 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
27. 5. 2018
14. 4. 2014 Evidenční kontrola Jihočeský kraj (č. 3305) 38 554 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel FXD3000 s.r.o. (IČO 26008904)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 28. 5. 2016
  2. Nový vlastník a provozovatel HEDVA PRIMA, a.s. (IČO 48171565)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 39002, TÁBOR
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 39002, TÁBOR
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MĚŠICKÁ 1993/2, 39002, TÁBOR
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2018 · stanice: Svitavská 1610, 57101, Moravská Třebová
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2020 · stanice: Svitavská 1610, 57101, Moravská Třebová · protokol CZ-3646-18-05-0549
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2022 · stanice: DIMITROVOVA 2, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3644-20-05-0439
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2024 · stanice: DIMITROVOVA 2, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3644-22-05-0482
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2026 · stanice: DIMITROVOVA 2, 568 02, SVITAVY · protokol CZ-3644-24-05-0392
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2028 · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-26-06-0690
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT MASTER 2012 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,7 %

Srovnáváme s 796 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 22. 4. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 10. 10. 2013) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MA / MA
Varianta
MAFEC
Verze
MAFECC
Typ kód
MA
VIN
VF1MAFECC45734586
PČV
8396867
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
28. 5. 2012
Datum 1. registrace v ČR
28. 5. 2012
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T A 6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1.07
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
250 / 189 / 211
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.5 / 7.1 / 8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2625
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5548/ 2070/ 2482
Rozvor [mm]
3682
Provozní hmotnost
1965
Hmotnosti provozní Do
2185
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3083
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-002-02
ES/EU
E2*2007/46*0016
Číslo ORV
UBK412643
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dne 28.05.2012 - tažné zařízení; A50-X, HOOK, typ BTZ 08-35, v.č. 01489.
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 499
#20-21: 7.0 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
6.5 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
6.5 J 16-66; 225/65 R 16 CP 112 R - pouze pro obytný vůz
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)