RENAULT MASTER

  • 2014
  • ČERVENÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAFESC51560634

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAFESC51560634

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
MA
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
13. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
13. 10. 2014
Barva
ČERVENÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 29. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
107 159 km
při prohlídce 29. 5. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2025: 189–399 tis. km (medián 265 640 km, 355 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
KREPL s.r.o.
od 29. 8. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
13. 10. 2014 První registrace Václav Bryol (IČO 15216055) Registr silničních vozidel
11. 10. 2021 Nový vlastník a provozovatel Radoslav Bryol (IČO 10673733) Registr silničních vozidel
29. 8. 2025 Nový vlastník a provozovatel KREPL s.r.o. (IČO 25560166) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

25 00050 00075 000100 000125 000 2019202020212022202320242025 21. 11. 2018: 43 688 km3. 3. 2021: 68 252 km5. 3. 2021: 68 253 km6. 10. 2021: 75 323 km23. 3. 2023: 86 784 km29. 5. 2025: 107 159 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 5. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 107 159 km způsobilé bez závad 29. 5. 2027
23. 3. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 86 784 km způsobilé bez závad 23. 3. 2025
6. 10. 2021 Evidenční kontrola Holešov (č. 3743) 75 323 km způsobilé bez závad
5. 3. 2021 Pravidelná STK Kroměříž (č. 3739) 68 253 km způsobilé bez závad 5. 3. 2023
3. 3. 2021 Měření emisí Kroměříž (č. 470813) 68 252 km způsobilé bez závad 3. 3. 2023
21. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3739) 43 688 km způsobilé bez závad 21. 11. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Václav Bryol (IČO 15216055)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2020 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-18-11-0495
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2023 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 767 01, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-21-03-0155
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PALACKÉHO 464, 769 01, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-21-10-0239
  5. Nový vlastník a provozovatel Radoslav Bryol (IČO 10673733)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 3. 2025 · stanice: PALACKÉHO 464, 769 01, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-23-03-0769
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2027 · stanice: PALACKÉHO 464, 769 01, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-25-05-1480
  8. Nový vlastník a provozovatel KREPL s.r.o. (IČO 25560166)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT MASTER 2014 v ČR v průměru 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 25,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 97 %

Srovnáváme s 336 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
MA
Varianta
MAFES
Verze
MAFESC
Typ kód
MA
VIN
VF1MAFESC51560634
PČV
13238069
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2014
Datum 1. registrace
13. 10. 2014
Datum 1. registrace v ČR
13. 10. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T B 8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
630/2012M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
241 / 187 / 207
Spotřeba předpis
630/2012M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9,1 / 7,1 / 7,8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5548/ 2070/ 2482
Rozvor [mm]
3682
Rozchod [mm]
1750/ 1730
Provozní hmotnost
1965
Hmotnosti provozní Do
2185
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3083
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-143-00
ES/EU
e2*2007/46*0016*
Číslo ORV
UBM400049
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
CO2: 241/187/207 g/km
Rozchod: 1 750/1 730 mm
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 499
#20-21: 6.5 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
6.5 J 16-66; 225/65 R 16 CP 112 R - pouze pro obytný vůz
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)