RENAULT MASTER

  • 2015
  • ŽLUTÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MAFESC54036854

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MAFESC54036854

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ MA
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
1. 12. 2015
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2015
Barva
ŽLUTÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
226 679 km
při prohlídce 30. 5. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 167–354 tis. km (medián 242 572 km, 1 071 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

3
Vlastníci v registru
OMA CZ, a.s.
od 27. 2. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 12. 2015 První registrace KONTAKT - služby motoristům, spol. s r.o. (IČO 45538514) Registr silničních vozidel
1. 7. 2025 Nový vlastník a provozovatel KONTAKT - Trading s.r.o. Registr silničních vozidel
27. 2. 2026 Nový vlastník a provozovatel OMA CZ, a.s. (IČO 25406761) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

150 000200 000250 000 202020212022202320242025 27. 11. 2019: 150 344 km28. 11. 2019: 150 382 km23. 11. 2021: 185 109 km23. 11. 2021: 185 112 km22. 11. 2023: 206 879 km23. 11. 2023: 206 882 km27. 5. 2025: 226 543 km30. 5. 2025: 226 679 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 5. 2025 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 226 679 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
30. 5. 2027
27. 5. 2025 Měření emisí Mírová pod Kozákovem (č. 560807) 226 543 km způsobilé bez závad 27. 5. 2027
23. 11. 2023 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 206 882 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.10.1.1 Zásuvka nebo zástrčka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje spolehlivost elektrického propojení vozidel. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 11. 2025
22. 11. 2023 Měření emisí Turnov (č. 560810) 206 879 km způsobilé bez závad 22. 11. 2025
23. 11. 2021 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 185 112 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 11. 2023
23. 11. 2021 Měření emisí Turnov (č. 560810) 185 109 km způsobilé bez závad 23. 11. 2023
28. 11. 2019 Pravidelná STK Turnov (č. 3617) 150 382 km způsobilé bez závad 28. 11. 2021
27. 11. 2019 Měření emisí Turnov (č. 560810) 150 344 km způsobilé bez závad 27. 11. 2021

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel KONTAKT - služby motoristům, spol. s r.o. (IČO 45538514)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 1. 12. 2019
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2021 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-19-11-1609
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2023 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-21-11-1695
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2025 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-23-11-1516
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2027 · stanice: NUDVOJOVICKÁ 1681, 51101, TURNOV · protokol CZ-3617-25-05-2474
  6. Nový vlastník a provozovatel KONTAKT - Trading s.r.o.
  7. Nový vlastník a provozovatel OMA CZ, a.s. (IČO 25406761)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (RENAULT MASTER 2015 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 24,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,8 %

Srovnáváme s 502 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 23. 5. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 12. 5. 2015 – 15. 12. 2016) Safety Gate
  • 4. 5. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 9. 2015 – 31. 10. 2015) Safety Gate
  • 5. 1. 2016, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 10. 2014 – 20. 10. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ MA
Varianta
MAFES
Verze
MAFESC
Typ kód
MA
VIN
VF1MAFESC54036854
PČV
13784180
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BB SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
1. 12. 2015
Datum 1. registrace v ČR
1. 12. 2015
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T B 8
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012M
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Spotřeba předpis
630/2012M
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.1 / 7.1 / 7.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
75.8

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5548/ 2070/ 2482
Rozvor [mm]
3682
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
1965
Hmotnosti provozní Do
2185
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3083
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Barva
ŽLUTÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7562-143-00
ES/EU
e2*2007/46*0016*
Číslo ORV
UBL508475
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dne 01.12.2015 zaregistrováno tažné zařízení,viz.změna.
[Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X]
* Číslo homologace typu ES e2*2007/46*0016*20
*23: 3
*35: 1 965 - 2 185
*36: 3 500/3 500
*37: 1 850/1 850; 2 100/2 100
*39: 2 500/2 500
*40: 750/750
*41: 6 000/6 000
*57: MAN
CO2: 241/187/207 g/km
Rozchod: 1 750/1 730 mm
Variabilní provedení vozidla:
#14: 2 499
#20-21: 6.5 J 16-66; 235/65 R 16 C 115/113 R
6.5 J 16-66; 225/65 R 16 CP 112 R - pouze pro obytný vůz
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)