RENAULT MASTER

  • 2017
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 96 kW ≈ 131 k

VINVF1MB000457370487

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 15:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MB000457370487

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MB HM9T / MB
Datum 1. registrace
9. 5. 2017
Datum 1. registrace v ČR
9. 5. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
96 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 1. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
108 236 km
při prohlídce 23. 1. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2017 při prohlídce v roce 2026: 147–314 tis. km (medián 222 792 km, 344 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Dolejší - stavby, rekonstrukce, s.r.o.
od 9. 5. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 5. 2017 První registrace Dolejší - stavby, rekonstrukce, s.r.o. (IČO 25229052) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

40 00060 00080 000100 000120 000 2023202420252026 18. 1. 2022: 56 068 km16. 1. 2024: 76 733 km23. 1. 2026: 108 236 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 1. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Horšovský Týn (č. 3408) 108 236 km způsobilé bez závad 23. 1. 2028
16. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Horšovský Týn (č. 3408) 76 733 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
16. 1. 2026
18. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 56 068 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
18. 1. 2024

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Dolejší - stavby, rekonstrukce, s.r.o. (IČO 25229052)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2021
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 1. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-01-0802
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2026 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-24-01-0231
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2028 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 346 01, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-26-01-0329
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 23. 5. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 12. 5. 2015 – 15. 12. 2016) Safety Gate
  • 4. 4. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 12. 5. 2016 – 26. 6. 2017) Safety Gate
  • 1. 12. 2017, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 12. 2016 – 2. 2. 2017) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER MB HM9T / MB
Varianta
HM9T
Verze
MYB33063H3T0
Typ kód
MB
VIN
VF1MB000457370487
PČV
14577774
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Datum 1. registrace
9. 5. 2017
Datum 1. registrace v ČR
9. 5. 2017
Druh (typ)
BA VALNÍKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T C7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
96 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
148

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2015/45Y
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,43
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
235 / 188 / 207
Spotřeba předpis
2015/45Y
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9 / 7,2 / 7,9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
79/ 2625
Za jízdy
74.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6498/ 2100/ 2350
Rozvor [mm]
4332
Rozchod [mm]
1750/ 1730
Provozní hmotnost
2384
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3230
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 C 107/110 R / 6.5 J 16 - 66
225/65 R16 C 107/110 R/ 6.5 J 16 - 66
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
7 / 7 / 0
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7770-0125
ES/EU
e2*2007/46*0019*26
Číslo TP
UH981160
Číslo ORV
UAS022022
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101

Další ověření (externí odkazy)