RENAULT MASTER

  • 2012
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 92 kW ≈ 125 k

VINVF1MLJ0DA46883147

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 19:27 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MLJ0DA46883147

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER ML / ML
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
8. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
8. 3. 2012
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
92 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 12. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
164 985 km
při prohlídce 10. 12. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 13 let: 191–352 tis. km (medián 266 318 km, 426 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastníků v registru
COMPAG CZ s.r.o.
od 8. 3. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
8. 3. 2012 První registrace COMPAG CZ s.r.o. (IČO 62241630) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 000100 000150 000200 000 20172019202120232025 8. 3. 2016: 82 003 km21. 2. 2018: 102 819 km13. 2. 2020: 128 489 km7. 2. 2022: 143 299 km25. 1. 2024: 152 734 km10. 12. 2025: 164 985 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 12. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Český Dub (č. 3530) 164 985 km způsobilé bez závad 10. 12. 2027
25. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Český Dub (č. 3530) 152 734 km způsobilé bez závad 25. 1. 2026
7. 2. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Český Dub (č. 3530) 143 299 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 2. 2024
13. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Nový Bor (č. 3512) 128 489 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 2. 2022
21. 2. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Liberecký kraj (č. 3512) 102 819 km způsobilé
2 lehké
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.4.2.1.1 Spínač výstražné signalizace není spolehlivý. lehká
21. 2. 2020
8. 3. 2016 Pravidelná STK Liberecký kraj (č. 3512) 82 003 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
8. 3. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel COMPAG CZ s.r.o. (IČO 62241630)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2016 · stanice: KTK 07
  2. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2018 · stanice: LIBERECKÁ 558, 47301, NOVÝ BOR
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2020 · stanice: LIBERECKÁ 558, 47301, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-18-02-0502
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2022 · stanice: LIBERECKÁ 558, 47301, NOVÝ BOR · protokol CZ-3512-20-02-0274
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2024 · stanice: SOBOTICE 15, 46343, ČESKÝ DUB · protokol CZ-3530-22-02-0180
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2026 · stanice: SOBOTICE 15, 46343, ČESKÝ DUB · protokol CZ-3530-24-01-0773
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 12. 2027 · stanice: SOBOTICE 15, 46343, ČESKÝ DUB · protokol CZ-3530-25-12-0358
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (RENAULT MASTER 2012 v ČR obvykle 2,8, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,7 %

Srovnáváme s 796 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (69)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER ML / ML
Varianta
MLJ0D
Verze
MLJ0DA
Typ kód
ML
VIN
VF1MLJ0DA46883147
PČV
7898117
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
8. 3. 2012
Datum 1. registrace v ČR
8. 3. 2012
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
M9T B 6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
92 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
143

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 682/2008B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
246 / 182 / 205
Spotřeba předpis
692/2008B
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
9.4 / 6.5 / 7.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
72.9

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5048/ 2070/ 2287
Rozvor [mm]
3182
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
2062
Hmotnosti provozní Do
2234
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
2980/ 2980
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1550/ 1550
1650/ 1650
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5480/ 5480
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
200
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
215/65 R 16 C 109/107 R/ 6.5 J 16-66
215/65 R 16 C 109/107 R/ 6.5 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1MLJ0DA46883147
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
9 / 9 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7916-003-01
ES/EU
E2*2007/46*0022
Číslo TP
UE695990
Číslo ORV
UAM983760
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
Č.P.4934222442 UNIQA

Další ověření (externí odkazy)