RENAULT MASTER
- 2004
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2463 cm³
- 84 kW ≈ 114 k
VINVF1PDMUL631136730
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1PDMUL631136730
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER D / D
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 5. 5. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 5. 2004
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2463 cm³
- Výkon
- 84 kW
- Kategorie
- M2 – AUTOBUS
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: Bachar Melhem (IČO 45283711) od 21. 3. 2025
- Provozovatel: Bachar Melhem (IČO 45283711) od 21. 3. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 21 let: 234–393 tis. km (medián 313 486 km, 233 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 5. 5. 2004 | První registrace | Sdružení obcí Kokořínska (IČO 49518305) | Registr silničních vozidel |
| 5. 5. 2004 | Nový vlastník a provozovatel | Kokořínský SOK s.r.o. (IČO 26416832) | Registr silničních vozidel |
| 21. 3. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Bachar Melhem (IČO 45283711) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 3. 2025 | Evidenční kontrola | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3248) | 891 165 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 10. 2023 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | 873 042 km | způsobilé | 8 lehkých
| 27. 10. 2024 |
| 24. 10. 2022 | Pravidelná STK | Mělník (č. 3202) | 840 012 km | způsobilé | 6 lehkých
| 24. 10. 2023 |
| 21. 9. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 799 431 km | způsobilé | 7 lehkých
| 21. 9. 2023 |
| 22. 9. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 751 445 km | způsobilé | 6 lehkých
| 22. 9. 2021 |
| 26. 9. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 709 727 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 9. 2020 |
| 27. 9. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Mělník (č. 3202) | 670 173 km | způsobilé | 6 lehkých
| 27. 9. 2019 |
| 19. 9. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 628 643 km | způsobilé | 4 lehké
| 19. 9. 2018 |
| 7. 10. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 507 890 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 7. 10. 2017 |
| 20. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 587 010 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 9. 2017 |
| 15. 10. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 488 445 km nižší než dříve | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 10. 2016 |
| 24. 9. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 543 888 km | způsobilé | 8 lehkých
| 24. 9. 2016 |
| 25. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 500 718 km | způsobilé | 5 lehkých
| 25. 9. 2015 |
| 11. 10. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 442 081 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 11. 10. 2014 |
| 26. 9. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 459 667 km | způsobilé | 4 lehké
| 26. 9. 2014 |
| 27. 9. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 413 403 km | způsobilé | 3 lehké
| 27. 9. 2013 |
| 25. 10. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 368 007 km | způsobilé | 5 lehkých
| 30. 9. 2012 |
| 30. 9. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 364 903 km | dočasně způsobilé | 5 lehkých, 4 vážné
| 30. 10. 2011 |
| 30. 9. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 314 055 km | způsobilé | 3 lehké
| 30. 9. 2011 |
| 23. 9. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | 256 200 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník Sdružení obcí Kokořínska (IČO 49518305)Nový vlastník a provozovatel Kokořínský SOK s.r.o. (IČO 26416832)
-
Konec: vlastník Sdružení obcí Kokořínska (IČO 49518305)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2012 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2013 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2014 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2015 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2016 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2016 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 9. 2017 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2017 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2018 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-17-09-1331
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 9. 2019 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-18-09-1921
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2020 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-19-09-1765
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2021 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-09-1501
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2022 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-21-09-1547
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2023 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-22-10-1445
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 10. 2024 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-23-10-1936
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3248-25-03-0088
-
Nový vlastník a provozovatel Bachar Melhem (IČO 45283711)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (RENAULT MASTER 2004 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 91,4 %
Srovnáváme s 925 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER D / D
- Varianta
- PDMU
- Verze
- PDMUL6
- Typ kód
- D
- VIN
- VF1PDMUL631136730
- PČV
- 9247775
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Kategorie vozidla
- M2
- Výrobce vozidla
- RENAULT
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 5. 5. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 5. 5. 2004
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT
- Typ motoru
- G9U A 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 84 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2463
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 143
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2001/100A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.9
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 2625
- Za jízdy
- 77.2
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5899/ 1990/ 2496
- Rozvor [mm]
- 4078
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2555
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3900/ 3900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1850/ 1850
2060/ 2060
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5500/ 5500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 245
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R 16 C 112/110 R / 6.0 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.0 J 16-66
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT
- Výrobní číslo karoserie
- VF1PDMUL631136730
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 19 / 17 / 2
- Spojovací zařízení - druh
- .
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 3825-467-00
- Číslo ORV
- UBL960494
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA A50-X]
*3: M2/N2
*23: 2/3
*24: 2/3
*35: 1 979 - 2 090
*36: 3 900/3 900
*37: 1 850/1 850; 2 060/2 060
*39: 1 600/1 600
*40: 750/750
*41: 5 500/5 500
*57: MAN
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Variabilní provedení vozidla:
*31: 2 403
*44-45: 6.0 J 16-66; 205/75 R 16 C 110/108 R
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1PDMUL631136730
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.