RENAULT MASTER

  • 2020
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 132 kW ≈ 179 k

VINVF1VB000X64086336

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 19:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1VB000X64086336

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo bylo vyvezeno do zahraničíV registru má stav „vývoz“. V Česku už nemá být provozováno; kupovat ho tu je rizikové (může jít o vozidlo, které se vrátilo ze zahraničí nebo má problematickou historii).
  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Slovenská republika), datum dovozu 19. 1. 2026. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 158 dnů (19. 1. 2026 až 26. 6. 2026). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
/ VB
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
27. 2. 2020
Datum 1. registrace v ČR
19. 1. 2026
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
132 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyvezené do zahraničí

Aktuálně v registru

Stav tachometru
330 572 km
při prohlídce 19. 1. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 105–255 tis. km (medián 169 285 km, 782 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Truck Car s.r.o.
od 26. 6. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 2. 2020 První registrace Registr silničních vozidel
19. 1. 2026 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
19. 1. 2026 Nový vlastník a provozovatel BAFON TRANS s.r.o. (IČO 24022349) Registr silničních vozidel
26. 6. 2026 Nový vlastník a provozovatel Truck Car s.r.o. (IČO 27224821) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

330 500331 000 1/2026 16. 1. 2026: 330 554 km19. 1. 2026: 330 572 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
19. 1. 2026 Před registrací Horoměřice (č. 3225) 330 572 km způsobilé
1 lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
19. 1. 2028
16. 1. 2026 Měření emisí Praha (č. 510516) 330 554 km způsobilé bez závad 16. 1. 2028

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Slovenská republika
    Nový vlastník a provozovatel BAFON TRANS s.r.o. (IČO 24022349)
    Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2028 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-26-01-0739
  3. Nový vlastník a provozovatel Truck Car s.r.o. (IČO 27224821)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT MASTER 2020 v ČR obvykle 2,4, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,9 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,4 %

Srovnáváme s 427 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (55)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
/ VB
Varianta
UM
Verze
00M46TA153H3T0
Typ kód
VB
VIN
VF1VB000X64086336
PČV
19323386
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2020
Datum 1. registrace
27. 2. 2020
Datum 1. registrace v ČR
19. 1. 2026
Druh (typ)
06 SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T F7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
132 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PRVNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
163

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832CI
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.38
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 181
Spotřeba předpis
ES 2018/1832CI
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 6.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
81/ 2625
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7298/ 2270/ 3220
Rozvor [mm]
4332
Rozchod [mm]
1750/ 1730/ /
Provozní hmotnost
2475
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 C 112/110T/ 6.5 J 16 - 66 C2/A
225/65 R16 C 112/110T/ 6.5 J 16 - 66 C2/A
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
3 / 3 /
Stupeň autonomity vozidla
Neautonomní

Doklady a evidence

Status
VÝVOZ
ES/EU
e2*2007/46*0049*33
Číslo ORV
UBO305053
Druh RZ
STD.VÝVOZ-CIZINA
Varianta RZ
161
Doplňkový text na TP
IDV-SLOVENSKO
Další záznamy
IDV-SLOVENSKO; DOKLADY: RZ-GA204GA; TP-PK 477940; 1.REGISTRACE: 27.2.2020
Variabilní provedení vozidla:
#N.1-N.2: 6.5 J 16- 66; 235/65 R16C 115/113

Další ověření (externí odkazy)