PEUGEOT 807
- 2002
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 2179 cm³
- 94 kW ≈ 128 k
VINVF3EB4HWB13031676
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 11:24 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF3EB4HWB13031676
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zanikloV registru je zapsán zánik vozidla, typicky po předání do sběru autovraků, likvidaci v jiném státě EU nebo zničení. Zaniklé vozidlo nesmí v Česku jezdit.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2002. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PEUGEOT
- Model
- 807
- Typ
- E
- Datum 1. registrace
- 20. 12. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 11. 2015
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2179 cm³
- Výkon
- 94 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 18. 9. 2019
- Provozovatel: Hebar s.r.o. (IČO 28292723) od 2. 9. 2022
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2002 při prohlídce v roce 2022: 233–293 tis. km (medián 257 497 km, 49 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 20. 12. 2002 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 11. 2015 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 2. 11. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 9. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 9. 2021 | Nový provozovatel | Iskan Corporation s.r.o. (IČO 08438803) | Registr silničních vozidel |
| 2. 9. 2022 | Nový provozovatel | Hebar s.r.o. (IČO 28292723) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 9. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3754) | 293 368 km | způsobilé | 7 lehkých
| 1. 9. 2024 |
| 1. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3772) | 268 333 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 7. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Brno (č. 3772) | 253 845 km | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 7. 2022 |
| 6. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Brno (č. 3772) | 239 383 km | způsobilé | bez závad | |
| 9. 11. 2017 | Opakovaná STK | Brno (č. 3761) | 214 235 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 11. 2019 |
| 8. 11. 2017 | Pravidelná STK | Brno (č. 3761) | 214 225 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 2 vážné
| 8. 12. 2017 |
| 29. 10. 2015 | Před registrací | Jihomoravský kraj (č. 3761) | 162 867 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 10. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 619 00, BRNO - HORNÍ HERŠPICE
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osobaProhlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2017 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 619 00, BRNO - HORNÍ HERŠPICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2017 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 619 00, BRNO - HORNÍ HERŠPICE · protokol CZ-3761-17-11-0483Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 11. 2019 · stanice: K TERMINÁLU 700/1, 619 00, BRNO - HORNÍ HERŠPICE · protokol CZ-3761-17-11-0587
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1292/17A, 618 00, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3772-19-09-0212
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2022 · stanice: OLOMOUCKÁ 1292/17A, 618 00, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3772-20-07-0248
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OLOMOUCKÁ 1292/17A, 618 00, BRNO - ČERNOVICE · protokol CZ-3772-21-09-0032
-
Nový provozovatel Iskan Corporation s.r.o. (IČO 08438803)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 9. 2024 · stanice: VÍDEŇSKÁ 267/106D, 619 00, BRNO · protokol CZ-3754-22-09-0057
-
Nový provozovatel Hebar s.r.o. (IČO 28292723)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 22. 11. 2013, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (období výroby neuvedeno) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (59)
Identifikace
- Tovární značka
- PEUGEOT
- Obchodní označení
- 807
- Typ
- E
- Varianta
- EB4HW
- Verze
- EB4HWB
- Typ kód
- E
- VIN
- VF3EB4HWB13031676
- PČV
- 13739628
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Datum 1. registrace
- 20. 12. 2002
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 11. 2015
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES PEUGEOT, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Typ motoru
- 4HW
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 94 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2179
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 182
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 98/69
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 3
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,5
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 10,1 / 5,9 / 7,4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4727/ 1850
- Rozvor [mm]
- 2823
- Provozní hmotnost
- 1783
- Hmotnosti zatížení SZ
- 76
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2505/ 2505
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1250/ 1250
1300/ 1300
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1850/ 1850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3880/ 3880
- Zatížení střechy
- 100
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 215/65 R15 96H / 6.5 X 15 ET27
215/65 R15 96H / 6.5 X 15 ET27
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5-8
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 5108-010-02
- ES/EU
- E2*98/14*0253
- Číslo TP
- UG378896
- Číslo ORV
- UBF683014
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- RM zániku
- BRNO
- Doplňkový text na TP
- Č ZNÁMKA, ČPP 3222342830 ČPP 3233991118
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*31: 1 745 - 1 759 BEZ STŘEŠNÍHO NOSIČE
1 854 - 1 863 SE STŘEŠNÍM NOSIČEM
*44-45: 7.0 X 16 ET27; 215/60 R16 99H
ZIMNÍ PNEUMATIKY MOŽNO POUŽÍT V UVEDENÝCH ROZMĚRECH I S RYCHLOSTNÍM
KOEFICIENTEM Q = 160 KM/H ( MAX. RYCHLOST VOZIDLA OMEZENA ).
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
ROZCHODY: 1 540 MM/1 530 MM
02.11.2015 DOVOZ: SRN, 1. REGISTRACE V ZAHRANIČÍ 11.09.2002
08.11.2017 ZÁPIS TAŽNÉHO ZAŘÍZENÍ TŘÍDY A50-X; PEKA TYP: R144A. DOPLNĚNA KOLONKA Č.19.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF3EB4HWB13031676
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.