CITROËN C-CROSSER
- 2009
- ČERNÁ
- benzin (BA)
- 2360 cm³
- 125 kW ≈ 170 k
VINVF7VUSFZF9Z951409
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF7VUSFZF9Z951409
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- CITROËN
- Model
- C-CROSSER
- Typ
- CITROËN C-CROSSER V / V
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 1. 10. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 10. 2009
- Barva
- ČERNÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 2360 cm³
- Výkon
- 125 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Dynamic Trade Company s.r.o. (IČO 26370859) od 8. 12. 2015
- Provozovatel: Dynamic Trade Company s.r.o. (IČO 26370859) od 8. 12. 2015
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2009 při prohlídce v roce 2025: 172–246 tis. km (medián 210 170 km, 49 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 10. 2009 | První registrace | STEPAN s.r.o. (IČO 27897605) | Registr silničních vozidel |
| 8. 12. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | Dynamic Trade Company s.r.o. (IČO 26370859) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. 10. 2025 | Pravidelná STK | Toužim (č. 3421) | 166 307 km | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2027 |
| 8. 10. 2025 | Měření emisí | Toužim (č. 440320) | 166 305 km | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2027 |
| 13. 10. 2023 | Pravidelná STK | Toužim (č. 3421) | 128 778 km | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2025 |
| 13. 10. 2023 | Měření emisí | Toužim (č. 440320) | 128 777 km | způsobilé | bez závad | 13. 10. 2025 |
| 14. 10. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Lubenec (č. 3507) | 90 422 km | způsobilé | bez závad | 14. 10. 2023 |
| 23. 10. 2019 | Opakovaná STK | Jenišov (č. 3434) | 65 863 km | způsobilé | bez závad | 16. 10. 2021 |
| 16. 10. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Jenišov (č. 3434) | 65 457 km | dočasně způsobilé | 1 vážná
| 15. 11. 2019 |
| 26. 10. 2017 | Pravidelná STK | Jenišov (č. 3434) | 37 519 km | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2019 |
| 24. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3507) | 8 597 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 10. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 8 029 km | způsobilé | bez závad | 26. 10. 2017 |
| 8. 10. 2013 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3112) | 6 961 km | způsobilé | bez závad | 8. 10. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel STEPAN s.r.o. (IČO 27897605)Prohlídka pro nebezpečné látky výsledek: nezjištěn · platnost do 1. 10. 2013Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2015 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2017 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 109 00, PRAHA 10
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 375, 439 83, LUBENECEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRAŽSKÁ 375, 439 83, LUBENEC
-
Nový vlastník a provozovatel Dynamic Trade Company s.r.o. (IČO 26370859)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 10. 2019 · stanice: Daimlerova 271, 362 11, Jenišov · protokol CZ-3434-17-10-1527
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2019 · stanice: Daimlerova 271, 362 11, Jenišov · protokol CZ-3434-19-10-0997
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 10. 2021 · stanice: Daimlerova 271, 362 11, Jenišov · protokol CZ-3434-19-10-1421
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2023 · stanice: PRAŽSKÁ 375, 439 83, LUBENEC · protokol CZ-3507-21-10-0261
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2025 · stanice: PLZEŇSKÁ 575, 364 01, TOUŽIM · protokol CZ-3421-23-10-0288
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 10. 2027 · stanice: PLZEŇSKÁ 575, 364 01, TOUŽIM · protokol CZ-3421-25-10-0153
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (CITROËN C-CROSSER 2009 v ČR v průměru 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 26,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 71,4 %
Srovnáváme s 56 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu CITROËN C-CROSSER
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 14. 12. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 17. 4. 2007 – 18. 9. 2009) Safety Gate
- 14. 12. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 20. 3. 2008 – 17. 11. 2011) Safety Gate
- 23. 5. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 16. 4. 2007 – 27. 4. 2012) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- KATALYZÁTOR
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- CITROËN
- Obchodní označení
- C-CROSSER
- Typ
- CITROËN C-CROSSER V / V
- Varianta
- VUSFZ
- Verze
- VUSFZF
- Typ kód
- V
- VIN
- VF7VUSFZF9Z951409
- PČV
- 6857981
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 1. 10. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 10. 2009
- Druh (typ)
- KOMBI
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUTOMOBILES CITROËN, PAŘÍŽ, FRANCIE
- Typ motoru
- 4B12
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 125 / 6000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2360
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 2
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 290 / 173 / 216
- Spotřeba předpis
- ES2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 12,3 / 7,3 / 9,1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 81/ 4500
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4645/ 1805/ 1715
- Rozvor [mm]
- 2672
- Provozní hmotnost
- 1680
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2290/ 2290
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1150/ 1150
1300/ 1300
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3970/ 3970
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 80
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/55 R18 98V/ 7.0JJ X 18 E=38
225/55 R18 98V/ 7.0JJ X 18 E=38
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERNÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6660-015-00
- ES/EU
- e2*2001/116*0358*
- Číslo TP
- UD614190
- Číslo ORV
- UAP470940
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- CO2: 290/173/216 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#14: 1 670 - 1 715
#20-21: 7.0JJ X 18 E=38; 225/55 R18 97H
6.5JJ X 16 E=38; 215/70 R16 100H
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF7VUSFZF9Z951409
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.