IVECO BUS CROSSWAY
- 2016
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 8710 cm³
- 265 kW ≈ 360 k
VINVNE6236P00M027552
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 16:21 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE6236P00M027552
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 50 dnů (4. 4. 2024 až 24. 5. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- IVECO BUS
- Model
- CROSSWAY
- Typ
- / CBCW3/00
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2016
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 8710 cm³
- Výkon
- 265 kW
- Kategorie
- M3 – AUTOBUS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692) od 24. 5. 2024
- Provozovatel: Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692) od 24. 5. 2024
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 500–718 tis. km (medián 600 076 km, 67 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 7. 2016 | První registrace | ANEXIA s.r.o. (IČO 45148996) | Registr silničních vozidel |
| 13. 1. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692) | Registr silničních vozidel |
| 4. 4. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | LeeCee s.r.o. (IČO 18008372) | Registr silničních vozidel |
| 24. 5. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. 7. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 922 404 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2027 |
| 10. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 812 751 km | způsobilé | bez závad | 10. 7. 2026 |
| 17. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 723 689 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 7. 2025 |
| 17. 7. 2023 | Pravidelná STK | Nové Strašecí (č. 3239) | 638 103 km | způsobilé | 4 lehké
| 17. 7. 2024 |
| 17. 7. 2023 | Měření emisí | Nové Strašecí (č. 521207) | 635 103 km | způsobilé | bez závad | 17. 7. 2024 |
| 26. 7. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 543 885 km | způsobilé | 3 lehké
| 26. 7. 2023 |
| 5. 8. 2021 | Pravidelná STK | Kladno (č. 3214) | 454 846 km | způsobilé | 2 lehké
| 5. 8. 2022 |
| 5. 8. 2021 | Měření emisí | Kladno (č. 520302) | 454 845 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2022 |
| 6. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 358 051 km | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2021 |
| 17. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3214) | 272 447 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 7. 2020 |
| 19. 7. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Nové Strašecí (č. 3239) | 177 486 km | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2019 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3239) | 81 443 km | způsobilé | bez závad | 19. 7. 2018 |
| 13. 1. 2017 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | 31 540 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ANEXIA s.r.o. (IČO 45148996)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2017
-
Nový vlastník a provozovatel Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-01-0392
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-07-0815
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-07-0850
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-19-07-0120
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-08-0218
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2022 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-21-08-0075
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2023 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-22-07-0157
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-07-0607
-
Nový vlastník a provozovatel LeeCee s.r.o. (IČO 18008372)
-
Nový vlastník a provozovatel Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 7. 2025 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-24-07-0116
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-25-07-0437
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 7. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-26-07-0420
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (IVECO BUS CROSSWAY 2016 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 33 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- IVECO BUS
- Obchodní označení
- CROSSWAY
- Typ
- / CBCW3/00
- Varianta
- 3C
- Verze
- B1HM3
- Typ kód
- CBCW3/00
- VIN
- VNE6236P00M027552
- PČV
- 14115990
- Druh vozidla
- AUTOBUS
- Druh vozidla 2. ř.
- MEZIMĚSTSKÝ
- Kategorie vozidla
- M3
- Výrobce vozidla
- IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2016
- Druh (typ)
- CA JEDNOPODLAŽNÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
- Typ motoru
- F2CFE612B*C
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 265 / 2200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 8710
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 100
- Nejvyšší rychlost omezení
- 100
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 87/ 1650
- Za jízdy
- 79
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 12097/ 2550/ 3455
- Rozvor [mm]
- 6200
- Provozní hmotnost
- 12400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 19300/ 18600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
12600/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 295/80 R 22.5 152/148 K / 22.5 X 8.25
295/80 R 22.5 152/148 K [2] / 22.5 X 8.25
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 69 / 50 / 19
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8769-003-12
- Číslo ORV
- UBI487677
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- VOZIDLO JE VYROBENO V ČR.
SMĚRNICE EHS/ES Č.: 136/2014A - EURO 6
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VNE6236P00M027552
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.