IVECO BUS CROSSWAY

  • 2016
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 8710 cm³
  • 265 kW ≈ 360 k

VINVNE6236P30M027142

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 12:33 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VNE6236P30M027142

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 68 dnů (24. 5. 2024 až 31. 7. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
IVECO BUS
Model
CROSSWAY
Typ
/ CBCW3/00
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
9. 6. 2016
Datum 1. registrace v ČR
9. 6. 2016
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
8710 cm³
Výkon
265 kW
Kategorie
M3 – AUTOBUS
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 17. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
819 942 km
při prohlídce 24. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 500–718 tis. km (medián 600 076 km, 67 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

4
Vlastníci v registru
Transdev Střední Čechy s.r.o.
od 31. 7. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 6. 2016 První registrace ANEXIA s.r.o. (IČO 45148996) Registr silničních vozidel
11. 1. 2017 Nový vlastník a provozovatel Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692) Registr silničních vozidel
24. 5. 2024 Nový vlastník a provozovatel LeeCee s.r.o. (IČO 18008372) Registr silničních vozidel
31. 7. 2024 Nový vlastník a provozovatel Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 20182020202220242026 10. 1. 2017: 43 738 km3. 5. 2017: 60 390 km27. 4. 2018: 141 131 km25. 4. 2019: 220 524 km25. 4. 2019: 220 525 km22. 4. 2020: 303 445 km21. 4. 2021: 376 879 km22. 4. 2022: 449 274 km24. 4. 2023: 543 256 km16. 4. 2024: 646 973 km1. 4. 2025: 722 220 km17. 3. 2026: 819 865 km24. 3. 2026: 819 942 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
24. 3. 2026 Opakovaná STK Nové Strašecí (č. 3239) 819 942 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
17. 3. 2027
17. 3. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 819 865 km dočasně způsobilé
1 lehká, 1 vážná
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.2.1.5 Kolísání brzdné síly v průběhu každého úplného otočení kola na válcové zkušebně brzd přesahuje o více jak ± 10 % střední hodnoty brzdné síly odečtené z brzdové charakteristiky brzdy. vážná
17. 3. 2027
1. 4. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kladno (č. 3214) 722 220 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
1. 4. 2026
16. 4. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 646 973 km způsobilé bez závad 16. 4. 2025
24. 4. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 543 256 km způsobilé
4 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 4. 2024
22. 4. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Kladno (č. 3214) 449 274 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 4. 2023
21. 4. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 376 879 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 1.1.21.1.1 Vnější poškození jiných zařízení brzdového systému (protizámrazové čerpadlo, vysoušeč vzduchu apod.) nebo povrchová koroze, která nemá vliv na funkci nebo spolehlivost brzdového systému. lehká
21. 4. 2022
22. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Kladno (č. 3214) 303 445 km způsobilé bez závad 22. 4. 2021
25. 4. 2019 Pravidelná STK Kladno (č. 3214) 220 525 km způsobilé bez závad 25. 4. 2020
25. 4. 2019 Měření emisí Kladno (č. 520302) 220 524 km způsobilé bez závad 25. 4. 2020
27. 4. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Středočeský kraj (č. 3239) 141 131 km způsobilé bez závad 27. 4. 2019
3. 5. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3415) 60 390 km způsobilé bez závad 3. 5. 2018
10. 1. 2017 Evidenční kontrola Středočeský kraj (č. 3239) 43 738 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ANEXIA s.r.o. (IČO 45148996)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2017
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-17-01-0281
  3. Nový vlastník a provozovatel Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 5. 2018 · stanice: RYBNICE 155, 33151, RYBNICE · protokol CZ-3415-17-05-0163
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 4. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-04-1738
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2020 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-19-04-0203
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2021 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-20-04-0163
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-21-04-0655
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2023 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-22-04-0116
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-23-04-0835
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-24-04-0815
  12. Nový vlastník a provozovatel LeeCee s.r.o. (IČO 18008372)
  13. Nový vlastník a provozovatel Transdev Střední Čechy s.r.o. (IČO 05661692)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 4. 2026 · stanice: Železničářů 885, 272 80, Kladno · protokol CZ-3214-25-04-0002
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-26-03-0735
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 3. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-26-03-1079
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (IVECO BUS CROSSWAY 2016 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 9,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 33 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
IVECO BUS
Obchodní označení
CROSSWAY
Typ
/ CBCW3/00
Varianta
3C
Verze
B1HM3
Typ kód
CBCW3/00
VIN
VNE6236P30M027142
PČV
14069634
Druh vozidla
AUTOBUS
Druh vozidla 2. ř.
MEZIMĚSTSKÝ
Kategorie vozidla
M3
Výrobce vozidla
IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
9. 6. 2016
Datum 1. registrace v ČR
9. 6. 2016
Druh (typ)
CA JEDNOPODLAŽNÍ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
FPT INDUSTRIAL, S.P.A., ITÁLIE
Typ motoru
F2CFE612B*C
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
265 / 2200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
8710
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100
Nejvyšší rychlost omezení
100

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 1650
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12097/ 2550/ 3455
Rozvor [mm]
6200
Provozní hmotnost
12400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
19300/ 18600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7100/ 7100
12600/ 11500
/
/
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
295/80 R22.5 152/148 K / 22.5 X 8.25
295/80 R22.5 152/148 K [2] / 22.5 X 8.25
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
IVECO FRANCE, S.A., VENISSIEUX, FRANCIE
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
69 / 50 / 19
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8769-003-12
ES/EU
e8*2007/46*0085*
Číslo ORV
UBL787804
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
VOZIDLO JE VYROBENO V ČR.
SMĚRNICE EHS/ES Č.: 136/2014A - EURO 6
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
19.3.2026 - VYDÁNA ŽÁDOST NA RAŘBU VIN - RSV RAKOVNÍK
DNE 23.3.2026ZAEVIDOVÁNA OBNOVA VIN NÁHRADNÍ TECHNOLOGIÍ

Další ověření (externí odkazy)