MERCEDES-BENZ AROCS
- 2017
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 10677 cm³
- 315 kW ≈ 428 k
VINWDB96401410137985
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 6:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WDB96401410137985
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- MERCEDES-BENZ
- Model
- AROCS
- Typ
- / 963-7-E
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 2017
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 10677 cm³
- Výkon
- 315 kW
- Kategorie
- N3G – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: NYKOS a.s. (IČO 25085000) od 6. 6. 2017
- Provozovatel: NYKOS a.s. (IČO 25085000) od 6. 6. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 6. 2017 | První registrace | NYKOS a.s. (IČO 25085000) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 8. 2026 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 349 817 km | způsobilé | 7 lehké | 13. 8. 2027 |
| 13. 8. 2026 | Měření emisí | Tuklaty (č. 120403) | 349 798 km | způsobilé | bez závad | 13. 8. 2027 |
| 16. 5. 2025 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 336 868 km | způsobilé | 3 lehké | 16. 5. 2026 |
| 16. 5. 2025 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 336 867 km | způsobilé | bez závad | 16. 5. 2027 |
| 31. 5. 2024 | Opakovaná STK | Nymburk (č. 3220) | 312 425 km | způsobilé | 2 lehké | 13. 5. 2025 |
| 13. 5. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 310 865 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná | 13. 5. 2025 |
| 12. 5. 2023 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3220) | 272 816 km | způsobilé | 3 lehké | 12. 5. 2024 |
| 12. 5. 2023 | Měření emisí | Budiměřice (č. 520803) | 193 317 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 12. 5. 2024 |
| 13. 5. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 228 425 km | způsobilé | 2 lehké | 13. 5. 2023 |
| 13. 5. 2021 | Pravidelná STK | Nymburk (č. 3220) | 182 606 km | způsobilé | 1 lehká | 13. 5. 2022 |
| 13. 5. 2021 | Měření emisí | Budiměřice (č. 520803) | 182 600 km | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2022 |
| 20. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Nymburk (č. 3220) | 137 196 km | způsobilé | 1 lehká | 20. 5. 2021 |
| 21. 5. 2019 | Pravidelná STK | Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) | 84 940 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2020 |
| 21. 5. 2019 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 84 939 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2020 |
| 29. 5. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | 44 435 km | způsobilé | bez závad | 29. 5. 2019 |
| 29. 5. 2018 | Měření emisí | Kostelec nad Černými lesy (č. 520403) | 44 434 km | – | bez závad | 29. 5. 2019 |
| 25. 4. 2017 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Liberecký kraj (č. 3504) | 19 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2017 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-17-04-1349
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel NYKOS a.s. (IČO 25085000)Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2019 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-05-1602
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2020 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-19-05-1001
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2021 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-20-05-0226
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2022 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-21-05-0103
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2023 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-22-05-0182
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2024 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-23-05-0107
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 6. 2024 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-24-05-0096
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2025 · stanice: Draho u Budiměřic 14, 28802, Nymburk · protokol CZ-3220-24-05-0310
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-25-05-0647
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2027 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-26-08-0404
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- MAJÁK ORANŽOVÝ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- MERCEDES-BENZ
- Obchodní označení
- AROCS
- Typ
- / 963-7-E
- Varianta
- UPBM2RN34
- Verze
- B390K2GFD
- Typ kód
- 963-7-E
- VIN
- WDB96401410137985
- PČV
- 14570488
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BA
- Kategorie vozidla
- N3G
- Výrobce vozidla
- DAIMLER, AG, STUTTGART, SRN
- Datum 1. registrace
- 6. 6. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 6. 2017
- Druh (typ)
- BA
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- DAIMLER, AG
- Typ motoru
- OM470LA.6-7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 315 / 1600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 10677
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 2 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 80
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 99/ 1200
- Za jízdy
- 76
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8750/ 2500/ 3380
- Rozvor [mm]
- 4 500 + 1 350
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 12390
- Hmotnosti zatížení SZ
- 1000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 26000/ 26000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8 000/ 8 000
9 500/ 9 500
9 500/ 9 500
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 55000/ 28800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 63000/ 48000
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R 22,5 156/--- F/ 22.5 X 9.00
315/70 R 22,5 ---/139 F [2]/ 22.5 X 9.00
315/70 R 22,5 ---/139 F [2]/ 22.5 X 9.00
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- CARGOTEC FINLAND OY, RAISIO, FINSKO
- Výrobní číslo karoserie
- X21Z5671136693
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA C50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8600-048-00
- ES/EU
- e1*2007/46*0736
- Číslo TP
- UH937170
- Číslo ORV
- UAU848198
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 2X MAJÁK ORANŽOVÝ
- Další záznamy
- Dne 02.05.2017 výroba vozidla ve druhém stupni. Č.j. MML/094659/17/KKO.
Výrobce: 3 plus 1 s.r.o., Dr.M.Horákové 185/66, Liberec.
*7: nosič kontejnerů, XR 21Z56P-I-2
Vozidlo je vybaveno 2 ks zvláštního výstražného zařízení oranžové barvy.
Správní poplatek 2.000,-Kč.
Zavedeno v systému CRV jako bianko TP.
Dne 18.09.2018 zápis alternativních ráfků a pneumatik na základě potvrzení generálního dovozce
vozidel Mercedes-Benz Trucks Česká republika s.r.o.
*20: 22.5X9.00, 315/80 R 22.5 156/--- F
*21: 22.5X9.00, 315/80 R 22.5 ---/139 F [2]
*22: 22.5X9.00, 315/80 R 22.5 ---/139 F [2].
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WDB96401410137985
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.