FORD FOCUS
- 2014
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1560 cm³
- 85 kW ≈ 116 k
VINWF0LXXGCBLEY08056
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WF0LXXGCBLEY08056
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Italská republika). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 138 dnů (2. 6. 2017 až 18. 10. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FORD
- Model
- FOCUS
- Typ
- / DYB
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 25. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 6. 2017
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1560 cm³
- Výkon
- 85 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897) od 3. 6. 2026
- Provozovatel: FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897) od 3. 6. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 130–230 tis. km (medián 176 976 km, 1 231 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 3. 2014 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 2. 6. 2017 | Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) | Registr silničních vozidel | |
| 2. 6. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 18. 10. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3852) | 203 287 km | způsobilé | bez závad | 5. 8. 2028 |
| 28. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3809) | 191 377 km | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2026 |
| 30. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3809) | 173 526 km | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2024 |
| 19. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Bruntál (č. 3809) | 156 403 km | způsobilé | 1 lehká
| 19. 3. 2022 |
| 22. 3. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Moravskoslezský kraj (č. 3809) | 145 052 km | způsobilé | bez závad | 22. 3. 2020 |
| 17. 10. 2017 | Evidenční kontrola | Moravskoslezský kraj (č. 3830) | 142 319 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3121) | 141 552 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světěPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2018 · stanice: U ZIMNÍHO STADIONU 1952/2, 37076, ČESKÉ BUDĚJOVICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-17-05-1855
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VE VRBINĚ 4, 79401, KRNOV · protokol CZ-3830-17-10-0463
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 3. 2020 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-18-03-0665
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2022 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-20-03-0597
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2024 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-22-08-1048
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 8. 2026 · stanice: OPAVSKÁ 1436/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3809-24-08-1036
-
Nový vlastník a provozovatel FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2028 · stanice: RUSKÁ 1449/10, 79201, BRUNTÁL · protokol CZ-3852-26-08-0080
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Záznamy bez uvedeného data
- Dovoz ze zahraničí – Italská republika (datum dovozu není v registru uvedeno)
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (FORD FOCUS 2014 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 38,4 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 69,6 %
Srovnáváme s 769 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu FORD FOCUS
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- FORD
- Obchodní označení
- FOCUS
- Typ
- / DYB
- Varianta
- T1DA1L
- Verze
- 5DAAMC
- Typ kód
- DYB
- VIN
- WF0LXXGCBLEY08056
- PČV
- 14625676
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- FORD WERKE, GMBH, KÖLN, SRN
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 25. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 6. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- FORD
- Typ motoru
- T1DA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 85 / 3600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1560
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PRVNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 193
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 195/2013
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.55
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 150 / 98 / 117
- Spotřeba předpis
- 630/2012J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.7 / 3.7 / 4.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 71/ 2700
- Za jízdy
- 69
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4606/ 1823/ 1505
- Rozvor [mm]
- 2 648
- Rozchod [mm]
- 1544/ 1534/ /
- Provozní hmotnost
- 1367
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1900/ 1900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 975/ 975
975/ 975
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 680/ 680
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3100/ 3100
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 91 H / 6.5 J X 16 H2 ET 50.0
205/55 R16 91 H / 6.5 J X 16 H2 ET 50.0
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7860-302-08
- ES/EU
- E13*2007/46*1138*01
- Číslo ORV
- UBO124677
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- IDV I
- Další záznamy
- IDV ITÁLIE, TP: CM 0863812, RZ: EV470NZ
ROZCHOD: 1 544/1 534
Variabilní provedení vozidla:
*12: 4 709 - s výbavou na přání
*F1/F2: 1 975/1 975 - při tažení přívěsu, do rychlosti 100 km/h
*N: 975/975; 1 085/1 085 - při tažení přívěsu a rychl. do 100km/h
*20-21: 6.5J x 16 H2 ET47.5; 205/55 R 16 91H
*20-21: 7J x 16 H2 ET50; 205/55 R 16 91H
*20-21: 7J x 17 H2 ET50; 215/50 R 17 91H
*20-21: 6.5J x 16 H2 ET50; 215/55 R 16 93H
*20-21: 6.5J x 16 H2 ET47.5; 215/55 R 16 93H
*20-21: 7J x 16 H2 ET50; 215/55 R 16 93H
*20-21: 8J x 18 H2 ET55; 235/40 R 18 91H
*20-21: 6.5J x 16 H2 ET50; 205/55 R 16 91Q M+S
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WF0LXXGCBLEY08056
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.