FORD FOCUS
- 2010
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1560 cm³
- 80 kW ≈ 109 k
VINWF0PXXGCDPAP77579
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 18:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/WF0PXXGCDPAP77579
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 19. 11. 2020. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- FORD
- Model
- FOCUS
- Typ
- / DA3
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 2. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2020
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1560 cm³
- Výkon
- 80 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Zemědělské obchodní družstvo Kámen (IČO 00122459) od 31. 8. 2026
- Provozovatel: Zemědělské obchodní družstvo Kámen (IČO 00122459) od 31. 8. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 16 let: 152–249 tis. km (medián 193 831 km, 2 889 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 11. 2010 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 11. 2020 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 19. 11. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 31. 8. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | Zemědělské obchodní družstvo Kámen (IČO 00122459) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 8. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Dlouhá Brtnice (č. 3755) | 242 060 km | způsobilé | 2 lehké
| 13. 8. 2028 |
| 15. 11. 2024 | Opakovaná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | 219 121 km | způsobilé | 2 lehké
| 4. 11. 2026 |
| 15. 11. 2024 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 219 109 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2026 |
| 4. 11. 2024 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | 218 726 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 1 vážná
| 4. 12. 2024 |
| 4. 11. 2024 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 218 714 km | nezpůsobilé | 1 vážná
| |
| 3. 11. 2022 | Pravidelná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | 194 491 km | způsobilé | 4 lehké
| 3. 11. 2024 |
| 1. 11. 2022 | Měření emisí | Prosíčka (č. 460116) | 194 473 km | způsobilé | bez závad | 1. 11. 2024 |
| 23. 11. 2020 | Opakovaná STK | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | 174 792 km | způsobilé | 4 lehké
| 6. 11. 2022 |
| 6. 11. 2020 | Před registrací | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | 174 435 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 5. 12. 2020 |
| 5. 11. 2020 | Před registrací + měření emisí | Světlá nad Sázavou (č. 3649) | 174 435 km | dočasně způsobilé | 4 lehké, 3 vážné
| 5. 11. 2022 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před registrací výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-20-11-0133
-
Prohlídka před registrací výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-20-11-0148Opakovaná prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU
-
První registrace v ČRDovoz ze zahraničí Spolková republika NěmeckoNový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 11. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-20-11-0451
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-22-11-0076
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-24-11-0053
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 58291, SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU · protokol CZ-3649-24-11-0315
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2028 · stanice: DLOUHÁ BRTNICE 156, 58834, DLOUHÁ BRTNICE · protokol CZ-3755-26-08-0341
-
Nový vlastník a provozovatel Zemědělské obchodní družstvo Kámen (IČO 00122459)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (FORD FOCUS 2010 v ČR obvykle 2,7, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 26,1 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 48 %
Srovnáváme s 4 722 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu FORD FOCUS
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- FORD
- Obchodní označení
- FOCUS
- Typ
- / DA3
- Varianta
- G8DD1P
- Verze
- 5KACMQ
- Typ kód
- DA3
- VIN
- WF0PXXGCDPAP77579
- PČV
- 16560244
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- FORD WERKE GMBH, KÖLN, SRN
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 2. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2020
- Druh (typ)
- 5 DVÉŘOVÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- PSA PEUGEOT CITROEN / FORD
- Typ motoru
- G8DD
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 80 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1560
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 188
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.54
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 118 / 89 / 99
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.5 / 3.4 / 3.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3000
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4337/ 1839/ 1497
- Rozvor [mm]
- 2640
- Rozchod [mm]
- 1525/ 1530/ /
- Provozní hmotnost
- 1357
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1885/ 1885
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1010/ 1010
975/ 975
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 675/ 675
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3095/ 3095
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 86 H/ 6J X 15 H2 ET 52.5
195/65 R15 86 H/ 6J X 15 H2 ET 52.5
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- FORD WERKE GMBH, KÖLN, SRN
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- ABS
- ano
- Airbag
- Ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ES/EU
- e13*2001/116*0144*19
- Číslo ORV
- UBO851071
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- DOVOZ ZE SRN, ČJ.MSNS/18790/2020/OD-DO-257, DATUM PRVNÍ REGISTRACE 02.11.2010. VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA: *N.1(1.) N.2(2.): 6.5 J X 16 H2 ET 50.0; 205/55 R16 86 H
6.5 J X 16 H2 ET 47.5; 205/55 R16 86 H
7J X 16 H2 ET 50.0; 205/55 R16 86 H
6 J X 15 H2 ET 52.5; 195/65 R15 86 Q M+S
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: WF0PXXGCDPAP77579
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.