ZOELLER SYSTEMS MEDIUM X4

  • 2023
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 9291 cm³
  • 235 kW ≈ 320 k

VINYS2L6X20005682146

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 1:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2L6X20005682146

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ZOELLER SYSTEMS
Model
MEDIUM X4
Typ
/ N333
Datum 1. registrace
9. 6. 2023
Datum 1. registrace v ČR
9. 6. 2023
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
9291 cm³
Výkon
235 kW
Kategorie
N3 – VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: NYKOS a.s. (IČO 25085000) od 9. 6. 2023
  • Provozovatel: NYKOS a.s. (IČO 25085000) od 9. 6. 2023
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 3. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
139 890 km
při prohlídce 2. 7. 2026
1
Vlastník v registru
NYKOS a.s.
od 9. 6. 2023

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
9. 6. 2023 První registrace NYKOS a.s. (IČO 25085000) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 20252026 4. 6. 2024: 46 428 km3. 6. 2025: 96 383 km3. 6. 2026: 137 323 km2. 7. 2026: 139 890 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
2. 7. 2026 Opakovaná STK Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 139 890 km způsobilé bez závad 3. 6. 2027
3. 6. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 137 323 km dočasně způsobilé
4 vážné
  • 4.1.1.3 Některý úchyt potkávacího nebo dálkového světlometu uvolněný nebo prasklý nebo chybí a tento stav má vliv na seřízení světlometu (např. způsobuje blikání světlometu za jízdy) nebo se světlomet může za jízdy uvolnit nebo způsob uchycení světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.2.1.2 Stranové seřízení rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
3. 6. 2028
3. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 96 383 km způsobilé bez závad 3. 6. 2027
4. 6. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 46 428 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
4. 6. 2026

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel NYKOS a.s. (IČO 25085000)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2024
    Vybavení zapsané v registru: MAJÁK ORANŽOVÝ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 6. 2025 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-24-06-0073
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-25-06-0062
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 7. 2026 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-26-06-0126
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2027 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-26-07-0055
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • MAJÁK ORANŽOVÝ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (49)

Identifikace

Tovární značka
ZOELLER SYSTEMS
Obchodní označení
MEDIUM X4
Typ
/ N333
Varianta
L0B18019B3CD9B8
Verze
H322OD201N2001D020
Typ kód
N333
VIN
YS2L6X20005682146
PČV
17939764
Druh vozidla
VOZIDLO ZVLÁŠTNÍHO URČENÍ
Druh vozidla 2. ř.
SG
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Datum 1. registrace
9. 6. 2023
Datum 1. registrace v ČR
9. 6. 2023
Druh (typ)
18 PRO SBĚR ODPADKŮ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC09 140
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
235 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
9291
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 1 DRUHÁ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2019/1939E
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 1425
Za jízdy
79

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10370/ 2500/ 3700
Rozvor [mm]
3950+1350
Provozní hmotnost
15500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 26000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8000/ 8000
10500/ 10500
8500/ 8500
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
315/80 R22.5/ 22.5 X 9.00
315/80 R22.5 [2]/ 22.5 X 9.00
385/65 R22.5/ 22.5 X 11.75
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
KIRCHHOFF ECOTEC GMBH, ISERLOHN, SRN
Výrobní číslo karoserie
A222985734
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
4 / 4 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
C-10246-06-00
ES/EU
e1*2018/858*00225*02
Číslo TP
UN462028
Číslo ORV
UBF547787
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
*V.9: 2019/1939E; EURO VI E
Vozidlo vyrobeno v II. stupni pod č. ES schválení e1*2018/858*00225*02.
Vozidlo je vybaveno zvláštním výstražným světelným zařízením oranžové barvy.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb. s výjimkou: - vzhledem ke konstrukci a účelu užití zvláštního vozidla, nejsou splněny všechny požadavky pro světelná a osvětlovací zařízení,
- horní hrana zadní registrační značky je výše než 2 m od země.
M: 3750+1350

Další ověření (externí odkazy)