SCANIA R410
- 2017
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 12742 cm³
- 302 kW ≈ 411 k
VINYS2R4X20005454004
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:17 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R4X20005454004
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SCANIA
- Model
- R410
- Typ
- / N320
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 2017
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 12742 cm³
- Výkon
- 302 kW
- Kategorie
- N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881) od 2. 1. 2017
- Vlastník: Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881) od 27. 5. 2022
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 1. 2017 | První registrace | TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496) | Registr silničních vozidel |
| 2. 1. 2017 | Nový provozovatel | Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881) | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2022 | Nový vlastník | Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 7. 2026 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 1 038 684 km | způsobilé | 6 lehké | 13. 7. 2027 |
| 13. 7. 2026 | Měření emisí | Svitavy (č. 460918) | 1 038 683 km | způsobilé | bez závad | 13. 7. 2027 |
| 9. 7. 2025 | Opakovaná STK + měření emisí | Svitavy (č. 3616) | 933 105 km | způsobilé | 8 lehké | 9. 7. 2026 |
| 22. 4. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Svitavy (č. 3616) | 920 256 km | nezpůsobilé | 8 lehké, 8 vážné | 22. 5. 2025 |
| 3. 4. 2025 | Technická silniční kontrola | Pardubice (č. 7717) | 911 752 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 4. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Svitavy (č. 3616) | 797 686 km | způsobilé | 8 lehké | 22. 4. 2025 |
| 2. 5. 2023 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 678 572 km | způsobilé | 12 lehké | 2. 5. 2024 |
| 2. 5. 2023 | Měření emisí | Svitavy (č. 460911) | 678 571 km | způsobilé | bez závad | 2. 5. 2024 |
| 24. 6. 2022 | Opakovaná STK + měření emisí | Svitavy (č. 3616) | 572 584 km | způsobilé | 10 lehké | 24. 6. 2023 |
| 26. 5. 2022 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 561 293 km | dočasně způsobilé | 10 lehké, 1 vážná | 25. 6. 2022 |
| 26. 5. 2022 | Měření emisí | Svitavy (č. 460911) | 561 292 km | nezpůsobilé | 1 vážná | |
| 8. 12. 2020 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 457 044 km | způsobilé | 10 lehké | 8. 12. 2021 |
| 8. 12. 2020 | Měření emisí | Svitavy (č. 460911) | 457 043 km | způsobilé | bez závad | 8. 12. 2021 |
| 3. 1. 2020 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 361 878 km | způsobilé | 7 lehké | 3. 1. 2021 |
| 3. 1. 2020 | Měření emisí | Svitavy (č. 460911) | 361 877 km | způsobilé | bez závad | 3. 1. 2021 |
| 22. 8. 2019 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7701) | 318 000 km | způsobilé | bez závad | |
| 2. 1. 2019 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3616) | 275 247 km | způsobilé | 6 lehké | 2. 1. 2020 |
| 2. 1. 2019 | Měření emisí | Svitavy (č. 460911) | 275 246 km | způsobilé | bez závad | 2. 1. 2020 |
| 4. 1. 2018 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3616) | 135 530 km | způsobilé | bez závad | 4. 1. 2019 |
| 4. 1. 2018 | Měření emisí | Svitavy (č. 460911) | 135 529 km | – | bez závad | 4. 1. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník TRATON Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 25657496)Nový provozovatel Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2019 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-18-01-0015
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 1. 2020 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-19-01-0004
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 15664, Praha · protokol CZ-7701-19-08-0188
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2021 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-20-01-0003
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2021 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-20-12-0041
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 25. 6. 2022 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-05-0145
-
Nový vlastník Logro anuncio, s.r.o. (IČO 28384881)Konec vyřazení z provozu POLIČKA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2023 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-22-06-0131
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2024 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-23-05-0009
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 4. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-24-04-0123
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Spravedlnosti 2516, 53048, Pardubice · protokol CZ-7717-25-04-0030
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 22. 5. 2025 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-04-0109
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 7. 2026 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-25-07-0034
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2027 · stanice: V ZAHRÁDKÁCH 2366/23, 56802, SVITAVY · protokol CZ-3616-26-07-0047
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (SCANIA R410 2017 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 7,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %
Srovnáváme s 42 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCANIA R410
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- SCANIA
- Obchodní označení
- R410
- Typ
- / N320
- Varianta
- C5W1711152AB3*
- Verze
- H410OA211D100*
- Typ kód
- N320
- VIN
- YS2R4X20005454004
- PČV
- 14383190
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- BC TAHAČ NÁVĚSŮ
- Kategorie vozidla
- N3
- Výrobce vozidla
- SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 2. 1. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 1. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- SCANIA
- Typ motoru
- DC13 115
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 302 / 1900
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 12742
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 ZADNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 627/2014C
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 90/ 1425
- Za jízdy
- 78
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5955/ 2550/ 0
- Rozvor [mm]
- 3700
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 8551
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 18600/ 18000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 7100/ 7100
11500/ 11500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 60000/ 45000
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 315/70 R22.5 / 22.5 X 9.00
295/60 R22.5 [2] / 22.5 X 9.00
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2 / 2 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neautonomní
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7949-0284
- ES/EU
- E4*2007/46*0030*23
- Číslo TP
- UH746148
- Číslo ORV
- UBD718308
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- #D.2: N320;C5W1711152AB3AX; H4100A211D1001D
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: YS2R4X20005454004
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.