SCANIA R410

  • 2015
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12742 cm³
  • 302 kW ≈ 411 k

VINYS2R6X20005401488

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 3:44 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YS2R6X20005401488

STK propadla 10. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SCANIA
Model
R410
Typ
N331
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
2. 11. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 11. 2015
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12742 cm³
Výkon
302 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 10. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
1 277 787 km
při prohlídce 9. 10. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2015 při prohlídce v roce 2026: 886–1 199 tis. km (medián 1 009 904 km, 104 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
K&K Solar Energy, s.r.o.
od 16. 11. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
2. 11. 2015 První registrace Jan Kříž (IČO 18720561) Registr silničních vozidel
27. 5. 2019 Nový provozovatel K&K Solar Energy, s.r.o. (IČO 29063612) Registr silničních vozidel
22. 10. 2019 Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
16. 11. 2022 Nový vlastník K&K Solar Energy, s.r.o. (IČO 29063612) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 0001 500 000 20172019202120232025 30. 11. 2016: 147 142 km1. 12. 2016: 147 553 km24. 10. 2017: 272 653 km22. 10. 2018: 414 606 km22. 10. 2018: 414 607 km25. 5. 2019: 510 023 km14. 10. 2019: 567 120 km13. 10. 2020: 710 794 km29. 10. 2020: 717 486 km15. 10. 2021: 841 213 km14. 10. 2022: 976 703 km11. 10. 2023: 1 091 417 km11. 10. 2024: 1 142 902 km14. 10. 2024: 1 142 910 km14. 10. 2024: 1 142 911 km10. 10. 2025: 1 204 247 km9. 10. 2026: 1 277 781 km9. 10. 2026: 1 277 787 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
9. 10. 2026 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 1 277 787 km způsobilé
11 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 4.5.1.1.1 Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky. lehká
9. 10. 2027
9. 10. 2026 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 1 277 781 km způsobilé bez závad 9. 10. 2028
10. 10. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 1 204 247 km způsobilé
10 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.8.1.1.3 Některá část nápadného značení (pruhu) poškozená nebo chybí, ale tento stav zjevně neovlivňuje celkově funkci nápadného značení (vyznačení obrysu vozidla) nebo jeho fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
10. 10. 2026
14. 10. 2024 Opakovaná STK Domažlice (č. 3419) 1 142 911 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 10. 2025
14. 10. 2024 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 1 142 910 km způsobilé bez závad 14. 10. 2025
11. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 1 142 902 km nezpůsobilé
8 lehkých, 2 vážné
  • 1.1.7.2.1 Brzdový ventil (vyfukovací část) je nadměrně znečištěný olejem z kompresoru. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.3.4.1 Poškození zařízení pro nepřímý výhled, které však umožňuje plnit jeho funkci nebo poškození konstrukce (ochranné pouzdro) zařízení pro nepřímý výhled, které je umístěno 2 m nad vozovkou. lehká
  • 4.5.1.1.3 U předního mlhového světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
  • 8.2.2.2.1.11 Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky. vážná
11. 10. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 1 091 417 km způsobilé
9 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.5.2.1 Některá část systému pneumatického / hydropneumatického odpružení je opotřebovaná (např. měchy, vlnovce) nebo zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla nebo spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 10. 2024
14. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 976 703 km způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
14. 10. 2023
15. 10. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 841 213 km způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
15. 10. 2022
29. 10. 2020 Opakovaná STK Mariánské Lázně (č. 3417) 717 486 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
13. 10. 2021
13. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Mariánské Lázně (č. 3417) 710 794 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 5.1.2.2.1 U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní. vážná
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 11. 2020
14. 10. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Domažlice (č. 3419) 567 120 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
14. 10. 2020
25. 5. 2019 Evidenční kontrola Domažlice (č. 3419) 510 023 km způsobilé bez závad
22. 10. 2018 Pravidelná STK Domažlice (č. 3419) 414 607 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
22. 10. 2019
22. 10. 2018 Měření emisí Chrastavice (č. 440114) 414 606 km způsobilé bez závad 22. 10. 2019
24. 10. 2017 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 272 653 km způsobilé
2 lehké
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
24. 10. 2018
1. 12. 2016 Opakovaná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 147 553 km způsobilé
1 lehká
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
30. 11. 2017
30. 11. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3419) 147 142 km dočasně způsobilé
1 lehká, 2 vážné
  • 0.3.1.1 Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá dokumentaci vozidla (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, barva vozidla, ABS, apod.). vážná
  • 0.3.1.2 Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci vozidla (dodatečná montáž tažného zařízení, nezávislého topení apod.). vážná
  • 0.2.2.1.5 Údaje na výrobním štítku, kromě výrobního čísla, neodpovídají údajům uvedeným v dokumentaci vozidla, nebo chybí. lehká
30. 12. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Jan Kříž (IČO 18720561)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 11. 2016
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2016 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-16-11-1235
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 11. 2017 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-16-12-0005
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2018 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-17-10-1100
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2019 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-10-1053
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-05-1377
  7. Nový provozovatel K&K Solar Energy, s.r.o. (IČO 29063612)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2020 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-19-10-0676
  9. Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2020 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-20-10-0395
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2021 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-20-10-0821
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2022 · stanice: TEPELSKÁ 551/5, 353 01, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - ÚŠOVICE · protokol CZ-3417-21-10-0425
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2023 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-22-10-0734
  14. Nový vlastník K&K Solar Energy, s.r.o. (IČO 29063612)
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-23-10-0590
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2024 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-24-10-0649
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2025 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-24-10-0738
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2026 · stanice: CHRASTAVICE 111, 344 01, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-25-10-0621
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Zprávy z registru

  • Potvrzení alternativního rozměru pneu. Vystavil: K

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (SCANIA R410 2015 v ČR v průměru 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 100 %

Srovnáváme s 91 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu SCANIA R410

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
SCANIA
Obchodní označení
R410
Typ
N331
Varianta
C004751863AD3A
Verze
H410OA200D1001D
Typ kód
N331
VIN
YS2R6X20005401488
PČV
13739563
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
SCANIA CV, AB, SÖDERTÄLJE, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2015
Datum 1. registrace
2. 11. 2015
Datum 1. registrace v ČR
2. 11. 2015
Druh (typ)
06 SHRNOVACÍ PLACHTA
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
SCANIA
Typ motoru
DC13 115
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
302 / 1900
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12742
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ - 1 STŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
64/2012A
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
90/ 1425
Za jízdy
78

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
10630/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
5100,1350
Provozní hmotnost
12120
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
26100/ 25700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
11500/ 11500
7100/ 6700
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
33900/ 32000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
60000/ 48000
Ložná délka
8150
Ložná šířka
2480
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22.5 / 22.5 X 11.75
295/90 R22.5 /2 / 22.5 X 9.00
295/90 R22.5 /2 / 22.5 X 9.00
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
.G.T.S., SPOL. S R.O., POBĚŽOVICE , ZBUZANY ČR
Výrobní číslo karoserie
0682SBF10110
Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
C50-X,RINGFEDER 5050
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8157-114-00
ES/EU
e4*2007/46*0039
Číslo TP
UG576284
Číslo ORV
UBE312430
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu nebo jednotlivě schválena.
Vozidlo má na výrobním štítku číslo homologace ES e4*2007/46*0039*18
před dostavbou.
Údaj o spotřebě paliva výrobce vozidla neuvádí.
Limit provozní spotřeby paliva stanoví držitel vozidla.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
*7: pokračování: /E0751861DBH2
NA VÝROBNÍCM ŠÍTKU JE UVEDENO ČÍSLO ES HOMOLOGACE TYU VOZIDLA e4*2007/46*0039*18 V I. STUPNI VÝROBY.
(VÝROBCE SCANIA CV AB, SWEDEN). DÁLE JE VOZIDLO VYBAVENO
DOPLŇKOVÝM VÝROBNÍM ŠTÍTKEMS ČÍSLEM HOMOLOGACE TYPU VOZIDLA
e8/2007/46*0197*00 (VÝROBCE G.T.S. POBĚŽOVICE, SPOL. S.R.O., ZBUZANY ČR) VE II. STUPNI VÝROBY.
NA VOZIDLO JE NAMOTOVÁNO VE SPODNÍ POLOZE ZÁVĚSNÉ ZAŘÍZENÍ RINGFEDER, 5050 A TÍDA C50-X
MONTÁŽ JE SCHVÁLENA MD POD Č.HP-108, Č.J.: 3274/2013-150-SCH2/1
ZE DNE 17.12.2013.
NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č.56/2001 SB.
* ZAEVIDOVÁNO TZ
*20: 9X22,5; 315/60 R22,5 - dle vyjádření SCANWEST PLZEŃ S.R.O., ZE DNE 17.9.2020

Další ověření (externí odkazy)