VOLVO FH

  • 2017
  • ČERNÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 12777 cm³
  • 375 kW ≈ 510 k

VINYV2RT40A9HB830917

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 3:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/YV2RT40A9HB830917

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 77 dnů (8. 7. 2020 až 23. 9. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
VOLVO
Model
FH
Typ
/ VTA3T
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
27. 6. 2017
Datum 1. registrace v ČR
27. 6. 2017
Barva
ČERNÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
12777 cm³
Výkon
375 kW
Kategorie
N3 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
935 662 km
při prohlídce 12. 5. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 742–995 tis. km (medián 875 257 km, 536 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Autodoprava Kokeš CZ s.r.o.
od 8. 10. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 6. 2017 První registrace VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
27. 6. 2017 Nový provozovatel JAROTRANSIT, s.r.o. (IČO 27700437) Registr silničních vozidel
8. 7. 2020 Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239) Registr silničních vozidel
23. 9. 2020 Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867) Registr silničních vozidel
23. 9. 2020 Nový provozovatel Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526) Registr silničních vozidel
8. 10. 2025 Nový vlastník Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0500 0001 000 000 2019202120232025 31. 5. 2018: 133 641 km31. 5. 2018: 133 642 km20. 5. 2019: 256 508 km20. 5. 2019: 256 509 km28. 4. 2020: 362 236 km2. 7. 2020: 382 395 km23. 9. 2020: 382 522 km4. 5. 2021: 442 678 km4. 5. 2021: 442 683 km5. 5. 2022: 545 063 km5. 5. 2022: 545 068 km10. 5. 2023: 651 103 km10. 5. 2023: 651 108 km13. 5. 2024: 729 313 km13. 5. 2024: 729 318 km13. 5. 2025: 831 693 km13. 5. 2025: 831 701 km12. 5. 2026: 935 655 km12. 5. 2026: 935 662 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 5. 2026 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 935 662 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
12. 5. 2027
12. 5. 2026 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 935 655 km způsobilé bez závad 12. 5. 2027
13. 5. 2025 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 831 701 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
13. 5. 2026
13. 5. 2025 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 831 693 km způsobilé bez závad 13. 5. 2026
13. 5. 2024 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 729 318 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
13. 5. 2025
13. 5. 2024 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 729 313 km způsobilé bez závad 13. 5. 2025
10. 5. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 651 108 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
10. 5. 2024
10. 5. 2023 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 651 103 km způsobilé bez závad 10. 5. 2024
5. 5. 2022 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 545 068 km způsobilé bez závad 5. 5. 2023
5. 5. 2022 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 545 063 km způsobilé bez závad 5. 5. 2023
4. 5. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3814) 442 683 km způsobilé bez závad 4. 5. 2022
4. 5. 2021 Měření emisí Ostrava (č. 580729) 442 678 km způsobilé bez závad 4. 5. 2022
23. 9. 2020 Evidenční kontrola Ostrava (č. 3814) 382 522 km způsobilé bez závad
2. 7. 2020 Evidenční kontrola Olomouc (č. 3818) 382 395 km způsobilé bez závad
28. 4. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Moravské Budějovice (č. 3730) 362 236 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
28. 4. 2021
20. 5. 2019 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 256 509 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
20. 5. 2020
20. 5. 2019 Měření emisí Moravské Budějovice (č. 471025) 256 508 km způsobilé bez závad 20. 5. 2020
31. 5. 2018 Pravidelná STK Moravské Budějovice (č. 3730) 133 642 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
31. 5. 2019
31. 5. 2018 Měření emisí Moravské Budějovice (č. 471025) 133 641 km – bez závad 31. 5. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel JAROTRANSIT, s.r.o. (IČO 27700437)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2018
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2019 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-18-05-1461
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 5. 2020 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-19-05-0820
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2021 · stanice: LAŽÍNKY 71, 67602, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE · protokol CZ-3730-20-04-1004
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-20-07-0038
  6. Nový vlastník a provozovatel Volvo Group Czech Republic, s.r.o. (IČO 61055239)
  7. Nový vlastník VFS Financial Services Czech Republic s.r.o. (IČO 27116867)
    Nový provozovatel Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-20-09-1954
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 5. 2022 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-21-05-0161
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2023 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-22-05-0549
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2024 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-23-05-0674
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2025 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-24-05-0812
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 5. 2026 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-25-05-0540
  13. Nový vlastník Autodoprava Kokeš CZ s.r.o. (IČO 26849526)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 5. 2027 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-26-05-0555
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (VOLVO FH 2017 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 98,8 %

Srovnáváme s 345 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu VOLVO FH

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
VOLVO
Obchodní označení
FH
Typ
/ VTA3T
Varianta
C3FHA1
Verze
N6RR3N67513XX3HNYUUC
Typ kód
VTA3T
VIN
YV2RT40A9HB830917
PČV
14672677
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BC TAHAČ NÁVĚSŮ
Kategorie vozidla
N3
Výrobce vozidla
VOLVO TRUCK CORP., GÖTEBORG, ŠVÉDSKO
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
27. 6. 2017
Datum 1. registrace v ČR
27. 6. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLVO POWERTRAIN CORPORATION
Typ motoru
D13K500 EUVI
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
375 / 1800
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
12777
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 ZADNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 627/2014C
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
83/ 1350
Za jízdy
75

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
6211/ 2518/
Rozvor [mm]
3800
Provozní hmotnost
8633
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
20500/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
7500/ 7500
13000/ 11500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
50000/ 45000
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55R22.5-160 K / 22.5X11.75
315/70R22.5-150 L [2] / 22.5X9.00
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA G
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
10174-334-06
ES/EU
E11*2007/46*3086*06
Číslo ORV
UBM179847
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
EHS/ES č.: 627/2014C
Další záznamy
#D.2: VTA3T; C3FHA1; N6RR3N67513XX3HNYUUC
#V.9: 627/2014C; EURO 6 C
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*N.1:
22.5X11.75; 385/65 R22.5 158L
22.5X9.00; 315/70 R22.5 154L
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)