RENAULT MASTER
- 1990
- ŽLUTÁ-PASTEL
- motorová nafta (NM)
- 1995 cm³
VIN1902
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 4:44 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/7937747
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER SANICAR 2.0 D VF1FB304 /
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 16. 5. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 5. 1990
- Barva
- ŽLUTÁ-PASTEL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1995 cm³
- Výkon
- 0 kW
- Kategorie
- M1 – Osobní automobil-sanitní
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Aktuálně v registru
- Vlastník: NEMOCNICE NEODKLADNÉ PÉČE PRAHA (IČO 00064246) od 16. 5. 1990
- Provozovatel: NEMOCNICE NEODKLADNÉ PÉČE PRAHA (IČO 00064246) od 16. 5. 1990
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 16. 5. 1990 | První registrace | NEMOCNICE NEODKLADNÉ PÉČE PRAHA (IČO 00064246) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 5. 2026 | Pravidelná STK | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | 6. 5. 2030 |
| 20. 10. 2025 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 10. 2029 |
| 10. 6. 2025 | Pravidelná STK | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 10. 6. 2029 |
| 28. 5. 2025 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3306) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2029 |
| 5. 5. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3125) | – | způsobilé | bez závad | 5. 5. 2029 |
| 6. 1. 2025 | Pravidelná STK | Tábor (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 6. 1. 2029 |
| 5. 9. 2024 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3527) | – | způsobilé | 3 lehké | 5. 9. 2028 |
| 9. 8. 2024 | Opakovaná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2028 |
| 17. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Velké Meziříčí (č. 6725) | 7 205 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké | 17. 7. 2028 |
| 11. 7. 2024 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 10. 8. 2024 |
| 14. 5. 2024 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 2 lehké, 3 vážné | 13. 6. 2024 |
| 14. 5. 2024 | Opakovaná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 14. 5. 2028 |
| 13. 11. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 2 lehké | 13. 11. 2027 |
| 3. 10. 2023 | Pravidelná STK | Vyškov (č. 3748) | – | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2027 |
| 4. 5. 2023 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 7 lehké | 4. 5. 2027 |
| 18. 4. 2023 | Evidenční kontrola | Poličná (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 3. 2023 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3246) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 10. 2022 | Pravidelná STK | Šternberk (č. 3803) | 32 608 km | způsobilé | bez závad | 24. 10. 2026 |
| 20. 9. 2022 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | 1 lehká | 20. 9. 2026 |
| 2. 9. 2022 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 2. 9. 2026 |
| 13. 5. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3125) | – | způsobilé | bez závad | 13. 5. 2026 |
| 4. 4. 2022 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 4 lehké | 4. 4. 2023 |
| 14. 2. 2022 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 14. 2. 2026 |
| 1. 6. 2021 | Pravidelná STK | České Budějovice (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2025 |
| 21. 4. 2021 | Pravidelná STK | Slavkov u Brna (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 21. 4. 2025 |
| 29. 3. 2021 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké | 29. 3. 2022 |
| 7. 1. 2021 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | – | způsobilé | 5 lehké | 7. 1. 2025 |
| 24. 7. 2020 | Pravidelná STK | Mirotice (č. 3326) | – | způsobilé | 2 lehké | 24. 7. 2024 |
| 4. 7. 2020 | Pravidelná STK | Velké Meziříčí (č. 6725) | 7 805 km | způsobilé | 4 lehké | 3. 7. 2024 |
| 3. 7. 2020 | Měření emisí | Horní Radslavice (č. 571409) | 7 205 km nižší než dříve | – | bez závad | 3. 7. 2024 |
| 30. 4. 2020 | Evidenční kontrola | Okříšky (č. 3764) | – | způsobilé | bez závad | |
| 24. 4. 2020 | Pravidelná STK | Havlíčkův Brod (č. 3626) | – | způsobilé | 5 lehké | 23. 4. 2024 |
| 22. 4. 2020 | Pravidelná STK | Děčín (č. 3527) | – | způsobilé | 2 lehké | 22. 4. 2024 |
| 1. 4. 2020 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké | 1. 4. 2021 |
| 5. 11. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Lipník nad Bečvou (č. 6802) | – | způsobilé | 5 lehké | 5. 11. 2023 |
| 5. 9. 2019 | Pravidelná STK | Vsetín (č. 3819) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2023 |
| 17. 5. 2019 | Pravidelná STK | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | – | způsobilé | 5 lehké | 17. 5. 2023 |
| 19. 3. 2019 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 3. 2020 |
| 24. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Humpolec (č. 3316) | – | způsobilé | 7 lehké | 24. 10. 2022 |
| 12. 9. 2018 | Opakovaná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | 11. 9. 2022 |
| 11. 9. 2018 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | – | dočasně způsobilé | 1 vážná | 11. 10. 2018 |
| 10. 7. 2018 | Pravidelná STK | Dolní Cerekev (č. 6711) | – | způsobilé | 4 lehké | 10. 7. 2022 |
| 29. 6. 2018 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3105) | – | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2022 |
| 4. 4. 2018 | Pravidelná STK | Tišnov (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 4. 4. 2022 |
| 21. 3. 2018 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké | 21. 3. 2019 |
| 30. 10. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3511) | – | způsobilé | 5 lehké | 30. 10. 2021 |
| 4. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 6721) | – | způsobilé | 1 lehká | 1. 1. 1900 |
| 4. 4. 2017 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | 2 lehké | 4. 4. 2021 |
| 20. 3. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké | 20. 3. 2018 |
| 11. 1. 2017 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3314) | – | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2021 |
| 11. 7. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3303) | – | způsobilé | bez závad | 11. 7. 2020 |
| 4. 7. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | 7 206 km | způsobilé | 5 lehké | 4. 7. 2020 |
| 28. 6. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3307) | – | způsobilé | bez závad | 28. 6. 2020 |
| 28. 1. 2016 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 2 lehké | 27. 1. 2020 |
| 22. 12. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 22. 12. 2019 |
| 3. 12. 2015 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | 2 835 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké | 3. 12. 2019 |
| 7. 9. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | bez závad | 7. 9. 2019 |
| 21. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehké | 21. 7. 2016 |
| 15. 5. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 4 lehké | 14. 5. 2019 |
| 2. 4. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | 2. 4. 2019 |
| 29. 12. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3521) | – | způsobilé | 4 lehké | 29. 12. 2018 |
| 10. 11. 2014 | Evidenční kontrola | Kraj Vysočina (č. 3316) | – | způsobilé | bez závad | |
| 16. 10. 2014 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6726) | – | způsobilé | 6 lehké | 16. 10. 2018 |
| 28. 8. 2014 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | – | způsobilé | bez závad | 28. 8. 2018 |
| 22. 7. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 4 lehké | 22. 7. 2015 |
| 13. 5. 2014 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3724) | – | způsobilé | 9 lehké | 13. 5. 2018 |
| 27. 11. 2013 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3106) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 10. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3523) | – | způsobilé | 7 lehké | 25. 10. 2017 |
| 17. 9. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 4 lehké | 17. 9. 2017 |
| 5. 9. 2013 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2017 |
| 22. 7. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná | 21. 8. 2013 |
| 22. 7. 2013 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 3 lehké | 22. 7. 2014 |
| 21. 6. 2013 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3814) | – | způsobilé | 6 lehké | 21. 6. 2017 |
| 12. 6. 2013 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 1 lehká | 12. 6. 2017 |
| 17. 1. 2013 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | 1 lehká | 17. 1. 2017 |
| 18. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3725) | – | způsobilé | bez závad | 18. 7. 2016 |
| 17. 7. 2012 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3304) | – | způsobilé | 7 lehké | 17. 7. 2013 |
| 9. 7. 2012 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | bez závad | 9. 7. 2012 |
| 4. 7. 2012 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 2 lehké | 7. 6. 2016 |
| 7. 6. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | dočasně způsobilé | 3 lehké, 4 vážné | 7. 7. 2012 |
| 25. 1. 2012 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3626) | – | způsobilé | 4 lehké | 24. 1. 2016 |
| 19. 9. 2011 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | – | způsobilé | 1 lehká | 19. 9. 2015 |
| 30. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 5 lehké | 30. 6. 2012 |
| 13. 5. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 5 lehké | 11. 5. 2015 |
| 18. 4. 2011 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Ústecký kraj (č. 3521) | 20 000 km | způsobilé | 5 lehké | |
| 8. 3. 2011 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | způsobilé | bez závad | 7. 3. 2015 |
| 7. 3. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3231) | – | nezpůsobilé | 1 lehká, 1 vážná, 1 nebezpečná | 7. 3. 2011 |
| 13. 1. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3227) | – | způsobilé | 3 lehké | 13. 1. 2015 |
| 22. 7. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3202) | 2 128 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 22. 7. 2014 |
| 14. 7. 2010 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3513) | 12 000 km nižší než dříve | způsobilé | bez závad | 14. 7. 2014 |
| 23. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 6724) | – | způsobilé | 7 lehké | 23. 6. 2014 |
| 11. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 65 000 km | způsobilé | 2 lehké | 11. 6. 2011 |
| 9. 6. 2010 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3320) | 2 000 km nižší než dříve | způsobilé | 1 lehká | 9. 6. 2014 |
| 19. 5. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 6725) | – | způsobilé | 3 lehké | 19. 5. 2014 |
| 5. 10. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3516) | 98 000 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehké | 5. 10. 2013 |
| 26. 8. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3522) | – | způsobilé | bez závad | 26. 8. 2013 |
| 20. 8. 2009 | Pravidelná STK | Jihomoravský kraj (č. 3731) | – | způsobilé | bez závad | 20. 8. 2013 |
| 25. 6. 2009 | Pravidelná STK | Moravskoslezský kraj (č. 3840) | – | způsobilé | 1 lehká | 25. 6. 2013 |
| 16. 6. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3323) | 250 000 km | způsobilé | 3 lehké | 16. 6. 2010 |
| 9. 6. 2009 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3502) | – | způsobilé | 2 lehké | 9. 6. 2013 |
| 5. 6. 2009 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3745) | 1 km | způsobilé | bez závad | 5. 6. 2013 |
| 29. 1. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3305) | – | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2013 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel NEMOCNICE NEODKLADNÉ PÉČE PRAHA (IČO 00064246)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 1 (RENAULT MASTER 1990 v ČR obvykle 1,3, medián 1)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 41,1 %
Srovnáváme s 95 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- ZDRAVOTNÍ ÚPRAVA
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER SANICAR 2.0 D VF1FB304 /
- VIN
- 1902
- PČV
- 7937747
- Druh vozidla
- Osobní automobil-sanitní
- Druh vozidla 2. ř.
- .
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- .
- Rok výroby
- 1990
- Datum 1. registrace
- 16. 5. 1990
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 5. 1990
- Druh (typ)
- .
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- .
- Typ motoru
- JSR 718
- Číslo motoru
- 310903242
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 0 / 0
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1995
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ .
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 0
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 0/ 0/ 0
- Rozvor [mm]
- 0
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 2700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 0/ 0
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Objem cisterny
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- /
/
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- .
- Výrobní číslo karoserie
- 1902
- Barva
- ŽLUTÁ-PASTEL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 8 / 7 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- .
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- Číslo TP
- AI490564
- Druh RZ
- NÁKLADNÍ
- RM zániku
- MD (vozidlo bez RM)
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 1902
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.