UP 3
- 2003
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
VIN3552
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:25 · https://www.provervozidlo.cz/vozidlo/9638346
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 7× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- UP 3
- Typ
- UP 3 /
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 6. 2003
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- O3 – NÁKLADNÍ PŘÍVĚS
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: TIA - CZ s.r.o. (IČO 26223970) od 15. 1. 2026
- Provozovatel: TIA - CZ s.r.o. (IČO 26223970) od 15. 1. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 6. 2003 | První registrace | Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost (IČO 00005886) | Registr silničních vozidel |
| 15. 1. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | TIA - CZ s.r.o. (IČO 26223970) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15. 9. 2026 | Pravidelná STK | Dačice (č. 6309) | – | způsobilé | 2 lehké
| 15. 9. 2030 |
| 15. 1. 2026 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3103) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 6. 2025 | Pravidelná STK | Jablonec nad Nisou (č. 3517) | – | způsobilé | bez závad | 30. 6. 2029 |
| 20. 3. 2025 | Pravidelná STK | Rybnice (č. 3415) | – | způsobilé | 3 lehké
| 20. 3. 2029 |
| 13. 11. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 1 876 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 13. 11. 2028 |
| 12. 3. 2024 | Pravidelná STK | Zásmuky (č. 3249) | – | způsobilé | 1 lehká
| 12. 3. 2028 |
| 11. 2. 2024 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 2. 2028 |
| 21. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 2 984 km | způsobilé | 8 lehkých
| 21. 6. 2027 |
| 3. 4. 2023 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 1 lehká
| 1. 4. 2027 |
| 31. 3. 2023 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471041) | 100 km nižší než dříve | – | bez závad | 31. 3. 2025 |
| 12. 1. 2023 | Pravidelná STK | Hustopeče (č. 3721) | – | způsobilé | bez závad | 12. 1. 2027 |
| 5. 1. 2023 | Pravidelná STK | Svitavy (č. 3612) | – | způsobilé | 1 lehká
| 5. 1. 2027 |
| 4. 11. 2022 | Evidenční kontrola | Jablonec nad Nisou (č. 3518) | – | způsobilé | bez závad | |
| 28. 2. 2022 | Pravidelná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | – | způsobilé | 1 lehká
| 28. 2. 2026 |
| 25. 1. 2022 | Evidenční kontrola | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | bez závad | 1. 1. 1900 |
| 28. 4. 2021 | Pravidelná STK | Jindřichův Hradec (č. 3312) | – | způsobilé | bez závad | 28. 4. 2025 |
| 23. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | České Budějovice (č. 6305) | 1 876 km nižší než dříve | způsobilé | 5 lehkých
| 23. 10. 2024 |
| 25. 5. 2020 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké
| 25. 5. 2024 |
| 11. 5. 2020 | Pravidelná STK | Pelhřimov (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 11. 5. 2024 |
| 24. 3. 2020 | Pravidelná STK | Kutná Hora (č. 3216) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 24. 3. 2024 |
| 15. 2. 2020 | Pravidelná STK | Hranice (č. 6814) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 15. 2. 2024 |
| 16. 12. 2019 | Pravidelná STK | Benešov (č. 3223) | – | způsobilé | 1 lehká
| 16. 12. 2023 |
| 2. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Ústí nad Orlicí (č. 3613) | 2 975 km nižší než dříve | způsobilé | 7 lehkých
| 2. 4. 2023 |
| 22. 2. 2019 | Pravidelná STK | Kralice nad Oslavou (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké
| 21. 2. 2023 |
| 21. 2. 2019 | Měření emisí | Kralice nad Oslavou (č. 471041) | 4 100 km | – | bez závad | 21. 2. 2023 |
| 13. 6. 2018 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3308) | – | způsobilé | 1 lehká
| 13. 6. 2022 |
| 14. 12. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | 14. 12. 2021 |
| 31. 10. 2016 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3240) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 8. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3415) | – | způsobilé | bez závad | 30. 8. 2020 |
| 22. 6. 2016 | Opakovaná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 3. 6. 2020 |
| 3. 6. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 1 vážná
| 3. 7. 2016 |
| 24. 5. 2016 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3324) | – | způsobilé | bez závad | 24. 5. 2020 |
| 2. 3. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 2. 3. 2020 |
| 16. 12. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 16. 12. 2019 |
| 9. 11. 2015 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | 2 960 km | způsobilé | 7 lehkých
| 7. 11. 2019 |
| 2. 11. 2015 | Evidenční kontrola | Jihočeský kraj (č. 3309) | – | způsobilé | bez závad | |
| 30. 7. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2019 |
| 18. 3. 2015 | Opakovaná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 14. 3. 2019 |
| 16. 3. 2015 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | nezpůsobilé | 7 lehkých, 4 vážné, 1 nebezpečná
| 16. 3. 2015 |
| 1. 7. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | – | způsobilé | bez závad | 1. 7. 2018 |
| 27. 5. 2014 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 3324) | – | způsobilé | bez závad | 27. 5. 2018 |
| 6. 5. 2013 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | 1 lehká
| 6. 5. 2017 |
| 3. 5. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6309) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 3. 5. 2017 |
| 8. 4. 2013 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 1 876 km nižší než dříve | způsobilé | 4 lehké
| 8. 4. 2017 |
| 31. 10. 2012 | Evidenční kontrola | Jihomoravský kraj (č. 6714) | – | způsobilé | bez závad | 31. 10. 2012 |
| 4. 7. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 4. 7. 2016 |
| 4. 4. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3613) | – | způsobilé | 3 lehké
| 3. 4. 2016 |
| 28. 3. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 25 000 km | způsobilé | 3 lehké
| 28. 3. 2016 |
| 15. 12. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3633) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 15. 12. 2015 |
| 20. 7. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3223) | – | způsobilé | 2 lehké
| 20. 7. 2015 |
| 15. 6. 2011 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3413) | – | způsobilé | bez závad | 15. 6. 2011 |
| 28. 3. 2011 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3741) | – | způsobilé | 3 lehké
| 28. 3. 2015 |
| 10. 5. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3612) | 1 000 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 10. 5. 2014 |
| 15. 4. 2010 | Pravidelná STK | Kraj Vysočina (č. 3311) | – | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2014 |
| 7. 5. 2009 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3528) | – | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2013 |
| 30. 4. 2009 | Pravidelná STK | Jihočeský kraj (č. 6305) | 1 876 km nižší než dříve | způsobilé | 3 lehké
| 29. 4. 2013 |
| 14. 4. 2009 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3239) | 4 015 km | způsobilé | bez závad | 14. 4. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciová společnost (IČO 00005886)
-
Nový vlastník a provozovatel TIA - CZ s.r.o. (IČO 26223970)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U VOZOVNY 6, 108 56, PRAHA · protokol CZ-3103-26-01-0127
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (48)
Identifikace
- Tovární značka
- UP 3
- Typ
- UP 3 /
- VIN
- 3552
- PČV
- 9638346
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ PŘÍVĚS
- Kategorie vozidla
- O3
- Výrobce vozidla
- KOVOPODNIK, ČR
- Rok výroby
- 2003
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 2003
- Datum 1. registrace v ČR
- 30. 6. 2003
- Druh (typ)
- PŘÍVĚS
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 50
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 8990/ 2425/ 3350
- Rozvor [mm]
- 4763
- Provozní hmotnost
- 4350
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 4800/ 4800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 2300/ 2300
2500/ 2500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 8,25-16 PR/ 6,5 X 15
8,25-16 PR/ 6,5X 15
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobní číslo karoserie
- 1093
- Barva
- ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1715
- Číslo ORV
- UBM880624
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Doplňkový text na TP
- DNE 01.09.2025 ZNEHODNOCENÝ TP VRÁCEN
- Další záznamy
- elektrická instalace 220 v
maximální příkon 3 kva.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: 3552
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.