LAND ROVER – modely a statistiky z registru
V registru je 12 982 vozidel značky LAND ROVER. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| FREELANDER | 2 503 | 1998–2006 | 2,9 | 44,8 % |
| DISCOVERY | 1 798 | 1990–2025 | 2,6 | 36,2 % |
| DEFENDER | 868 | 1996–2026 | 2,2 | 20,4 % |
| FREELANDER 2 2.2 | 773 | 2007–2013 | 3,5 | 30,7 % |
| FREELANDER 2.0 | 710 | 2001–2005 | 3,0 | 43,5 % |
| DISCOVERY 3 | 552 | 2004–2008 | 3,8 | 37 % |
| RANGE ROVER SPORT | 495 | 2005–2026 | 2,9 | 22,2 % |
| DISCOVERY 4 3.0 | 433 | 2010–2013 | 3,6 | 21 % |
| DISCOVERY 3 2.7 | 427 | 2006–2009 | 3,9 | 18,5 % |
| RANGE ROVER EVOQUE SD4 | 315 | 2011–2015 | 3,7 | 16,8 % |
| RANGE ROVER EVOQUE TD4 | 284 | 2012–2016 | 3,6 | 28,9 % |
| DEFENDER 110 STW | 281 | 2002–2011 | 2,5 | 35,9 % |
| DISCOVERY SPORT | 268 | 2016–2024 | 2,7 | 53,4 % |
| RANGE ROVER VELAR | 266 | 2018–2025 | 2,7 | 36,5 % |
| RANGE ROVER 3.0 | 260 | 2002–2005 | 4,5 | 37,7 % |
| DEFENDER 110 | 254 | 2003–2023 | 2,8 | 8,3 % |
| RANGE ROVER SPORT 3.0 | 243 | 2010–2013 | 4,1 | 28 % |
| RANGE ROVER 3.6 | 235 | 2006–2010 | 4,4 | 36,6 % |
| RANGE ROVER SPORT 2.7 | 214 | 2006–2008 | 4,2 | 26,6 % |
| RANGE ROVER 4.4 | 202 | 2002–2012 | 4,3 | 26,7 % |
| RANGE ROVER | 194 | 2011–2026 | 2,4 | 28,9 % |
| RANGE ROVER SPORT 3.6 | 191 | 2007–2010 | 4,2 | 41,4 % |
| RANGE ROVER EVOQUE | 186 | 2019–2025 | 2,6 | 22,6 % |
| DISCOVERY SPORT 2.0 TD4 | 132 | 2016–2017 | 3,4 | 26,5 % |
| Discovery 3.0 TDV6 | 118 | 2017–2019 | 3,7 | 15,3 % |
| FREELANDER 2 | 116 | 2007–2010 | 3,2 | 87,9 % |
| RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 | 114 | 2014–2019 | 4,0 | 14,9 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.