NISSAN – modely a statistiky z registru
V registru je 95 724 vozidel značky NISSAN. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| ALMERA | 10 673 | 1995–2005 | 2,1 | 5,6 % |
| SUNNY | 10 094 | 1980–1999 | 1,1 | 0,6 % |
| PRIMERA | 6 224 | 1990–2005 | 1,9 | 10,8 % |
| QASHQAI | 5 537 | 2007–2023 | 2,4 | 12,5 % |
| MICRA | 4 635 | 1990–2019 | 2,1 | 19,9 % |
| MICRA 1.2 | 2 754 | 1987–2015 | 2,5 | 14,3 % |
| MICRA 1.0 | 2 586 | 1984–2006 | 2,2 | 5,5 % |
| PRIMERA 2.0 | 2 451 | 1990–2004 | 1,4 | 1,3 % |
| JUKE | 2 195 | 2010–2022 | 2,8 | 9,7 % |
| TERRANO II | 2 100 | 1993–2002 | 2,7 | 21,4 % |
| X-TRAIL 2.2TDI | 2 053 | 2002–2007 | 3,3 | 39,4 % |
| ALMERA 1.5 | 1 939 | 2000–2007 | 3,0 | 6,3 % |
| BLUEBIRD | 1 787 | 1980–1990 | 1,0 | 0,2 % |
| NOTE 1.4 | 1 647 | 2006–2013 | 2,7 | 5,6 % |
| MICRA 1.3 | 1 607 | 1987–1996 | 1,1 | 2,1 % |
| DOUBLE CAB | 1 459 | 1993–2004 | 2,7 | 8,5 % |
| QASHQAI 1.6 | 1 436 | 2007–2011 | 3,0 | 6,8 % |
| X-TRAIL | 1 393 | 2002–2021 | 2,9 | 36,5 % |
| ALMERA TINO | 1 314 | 2000–2003 | 2,5 | 16,9 % |
| VANETTE CARGO | 1 262 | 1995–2002 | 1,9 | 5,5 % |
| PRIMERA 1.6 | 1 238 | 1990–1998 | 1,3 | 0,7 % |
| NAVARA DOUBLE-CAB 2.5DCI 4WD | 1 227 | 2005–2011 | 3,6 | 25,2 % |
| PATROL | 1 183 | 1984–1998 | 1,7 | 4,6 % |
| PATHFINDER 2.5DCI | 1 130 | 2005–2011 | 3,6 | 38,9 % |
| CHERRY | 1 014 | 1979–1987 | 1,0 | 0 % |
| DOUBLE-CAB 2.5TDI | 972 | 2003–2010 | 3,6 | 7,1 % |
| CABSTAR | 970 | 1999–2012 | 2,9 | 16,1 % |
| QASHQAI 1.5 DCI | 938 | 2007–2010 | 2,9 | 13,9 % |
| VANETTE | 671 | 1987–1994 | 1,3 | 0,3 % |
| ATLEON | 650 | 2000–2009 | 3,1 | 3,2 % |
| TERRANO | 639 | 1987–1996 | 1,7 | 6,1 % |
| MAXIMA | 626 | 1989–1997 | 1,6 | 0,6 % |
| X-TRAIL 2.0 DCI | 623 | 2007–2010 | 3,1 | 19,4 % |
| NISSAN QASHQAI | 562 | 2023–2026 | 1,8 | 1,6 % |
| PRAIRIE | 543 | 1984–1991 | 1,1 | 0,2 % |
| ALMERA TINO 1.8 | 496 | 2001–2006 | 3,0 | 14,9 % |
| NAVARA | 484 | 2006–2021 | 2,9 | 53,3 % |
| SERENA | 476 | 1993–2000 | 1,7 | 26,3 % |
| MURANO 3.5 | 470 | 2005–2009 | 4,1 | 18,5 % |
| PATROL GR | 467 | 1989–1999 | 1,9 | 9 % |
| PATROL GR WAGON SE | 461 | 1998–2002 | 3,0 | 10,2 % |
| 350Z | 400 | 2003–2008 | 3,5 | 39,7 % |
| QASHQAI 2.0 DCI 4WD | 383 | 2007–2010 | 3,3 | 15,7 % |
| 100 NX | 379 | 1991–1995 | 1,3 | 6,3 % |
| NV200 | 374 | 2010–2018 | 2,6 | 18,7 % |
| MAXIMA QX | 368 | 1997–2002 | 1,9 | 1,6 % |
| 200 SX | 350 | 1989–1993 | 1,4 | 5,4 % |
| URVAN | 336 | 1985–1995 | 1,5 | 0,3 % |
| ALMERA 1.8 | 333 | 2002–2005 | 3,0 | 4,5 % |
| TRADE | 320 | 1992–1998 | 2,1 | 3,1 % |
| NISSAN X-TRAIL | 313 | 2023–2026 | 1,7 | 2,2 % |
| X-TRAIL 2.2 | 303 | 2001–2004 | 3,1 | 37 % |
| ECO | 298 | 1996–1999 | 1,8 | 0,3 % |
| PATROL GR WAGON | 298 | 1992–1997 | 2,7 | 11,1 % |
| SUNNY WAGON | 297 | 1992–1999 | 1,3 | 4,4 % |
| KING CAB | 278 | 1994–2002 | 2,4 | 15,5 % |
| STANZA | 244 | 1982–1986 | 1,0 | 0 % |
| SILVIA | 237 | 1985–1988 | 1,1 | 0 % |
| NOTE | 233 | 2006–2016 | 2,6 | 22,3 % |
| CABSTAR E | 217 | 1999–2004 | 2,7 | 8,3 % |
| PRIMERA 1.8 | 217 | 2002–2005 | 3,1 | 23,5 % |
| PATHFINDER 2.5DCI A/T | 206 | 2005–2007 | 3,9 | 25,2 % |
| PRIMERA 2.0 GT | 205 | 1990–1997 | 1,4 | 0,5 % |
| PRIMERA 2.2 DI WAGON | 201 | 2002–2003 | 3,0 | 35,3 % |
| QASHQAI 2.0 4WD | 199 | 2007–2010 | 3,4 | 15,6 % |
| QASHQAI+2 | 192 | 2010–2013 | 2,7 | 27,6 % |
| TIIDA 1.6 | 192 | 2007–2009 | 2,8 | 3,1 % |
| NOTE 1.6 | 186 | 2006–2009 | 2,8 | 14 % |
| DOUBLE-CAB 2.5TDI NAVARA | 186 | 2003–2005 | 3,3 | 38,7 % |
| PRIMERA 2.2 DI | 184 | 2002–2004 | 3,1 | 26,6 % |
| PRIMERA 1.8 WAGON | 183 | 2002–2006 | 2,9 | 56,3 % |
| PRIMERA 1.9DCI WAGON | 182 | 2003–2005 | 3,1 | 42,9 % |
| LEAF 40KWH | 180 | 2018–2021 | 2,4 | 60,6 % |
| X-TRAIL 2.0 | 172 | 2002–2009 | 3,3 | 19,8 % |
| X-TRAIL 2.2 TDI | 171 | 2002–2004 | 3,4 | 6,4 % |
| PATHFINDER | 170 | 2005–2014 | 3,4 | 71,2 % |
| ALMERA TINO 2.2DCI | 169 | 2003–2006 | 2,9 | 21,9 % |
| PRIMERA 1.9DCI | 168 | 2003–2006 | 3,3 | 28 % |
| PULSAR | 166 | 2015–2017 | 2,8 | 6 % |
| PRIMERA 2.2DI | 166 | 2003–2006 | 3,2 | 6 % |
| GT-R | 160 | 2008–2011 | 3,4 | 43,1 % |
| NOTE 1.5 DCI | 158 | 2006–2011 | 3,0 | 31 % |
| X-TRAIL 2.0 DCI AT | 153 | 2007–2009 | 3,5 | 24,8 % |
| PATROL GR WAGON SE-5 | 151 | 2000–2002 | 3,2 | 0 % |
| MICRA 1.5DCI | 150 | 2003–2005 | 3,2 | 58 % |
| LAUREL | 138 | 1985–1988 | 1,1 | 0 % |
| QASHQAI 2.0 DCI | 134 | 2007–2010 | 3,6 | 30,6 % |
| MICRA 1.2 A/T | 131 | 2003–2005 | 3,0 | 7,6 % |
| PATHFINDER 2.5DCI AT | 130 | 2007–2009 | 4,1 | 36,9 % |
| ALMERA 1.6 SLX | 128 | 1995–1997 | 1,5 | 3,9 % |
| TERRANO 2.7 TD | 127 | 1990–1993 | 1,2 | 1,6 % |
| ALMERA TINO 2.2TDI | 126 | 2003–2004 | 2,7 | 23,8 % |
| ALMERA 1.5DCI | 125 | 2003–2004 | 2,9 | 28,8 % |
| PRIMERA 2.2DI WAGON | 120 | 2003–2006 | 3,2 | 18,3 % |
| NAVARA DOUBLE-CAB 2.5DCI 4WD A | 120 | 2006–2008 | 4,0 | 31,7 % |
| QASHQAI 2.0 | 117 | 2007–2010 | 3,3 | 20,5 % |
| TERRANO 3.0 TDI WAGON | 110 | 2002–2004 | 3,2 | 36,4 % |
| QASHQAI 2.0 DCI 4WD AT | 105 | 2008–2010 | 3,5 | 11,4 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.