VOLVO – modely a statistiky z registru
V registru je 68 339 vozidel značky VOLVO. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| XC90 | 4 348 | 2003–2026 | 2,7 | 28 % |
| V40 | 4 318 | 1996–2019 | 2,4 | 35,4 % |
| XC60 | 4 171 | 2008–2026 | 2,6 | 40,6 % |
| FH | 3 561 | 2010–2026 | 2,7 | 12,9 % |
| V70 | 3 543 | 1996–2015 | 2,8 | 53,3 % |
| FH12 | 3 270 | 1994–2005 | 2,1 | 1,2 % |
| XC90 D5 AWD | 2 600 | 2003–2014 | 3,5 | 48 % |
| XC40 | 2 042 | 2018–2026 | 2,2 | 17 % |
| XC60 D5 AWD | 1 991 | 2008–2016 | 3,4 | 22,4 % |
| XC70 D5 AWD | 1 571 | 2002–2015 | 3,4 | 40,7 % |
| V60 | 1 392 | 2011–2026 | 2,5 | 63 % |
| S40 | 1 376 | 1996–2004 | 2,4 | 15,6 % |
| S80 | 1 291 | 1998–2009 | 2,9 | 16,6 % |
| V50 2.0D | 1 284 | 2004–2010 | 3,4 | 70,2 % |
| FH13 440 42T | 1 225 | 2006–2009 | 3,6 | 7,1 % |
| F12 | 1 149 | 1978–1994 | 1,5 | 0,1 % |
| S60 | 1 136 | 2000–2024 | 3,3 | 25,9 % |
| V70 D5 | 1 042 | 2002–2010 | 3,0 | 68,9 % |
| 850 | 995 | 1992–1997 | 2,0 | 18,6 % |
| XC90 D5 AWD N1 | 952 | 2004–2009 | 4,2 | 3 % |
| V90 CROSS COUNTRY | 890 | 2017–2024 | 2,6 | 44,2 % |
| V90 | 884 | 2016–2025 | 2,7 | 73,3 % |
| S80 D5 | 779 | 2002–2011 | 3,8 | 34,5 % |
| FH13 460 42T | 742 | 2009–2012 | 3,5 | 1,1 % |
| 440 | 677 | 1988–1996 | 1,2 | 4 % |
| S60 D5 | 662 | 2002–2011 | 3,4 | 35,3 % |
| 740 | 611 | 1984–1991 | 1,2 | 1,1 % |
| FH13 500 42T | 554 | 2010–2012 | 3,7 | 0,9 % |
| 460 | 538 | 1990–1996 | 1,3 | 6,7 % |
| FH12 420 | 505 | 1994–2006 | 2,7 | 3,6 % |
| XC60 2.4D AWD | 479 | 2009–2011 | 3,5 | 27,6 % |
| XC70 D5 AWD N1 | 478 | 2004–2008 | 4,0 | 2,7 % |
| XC60 D4 AWD | 478 | 2012–2016 | 3,4 | 13,6 % |
| FH13 480 42T | 471 | 2006–2009 | 3,4 | 13,4 % |
| V60 CROSS COUNTRY | 462 | 2016–2024 | 2,7 | 53,5 % |
| FM | 459 | 2014–2025 | 2,1 | 21,8 % |
| 360 | 422 | 1985–1988 | 1,1 | 0 % |
| V50 | 417 | 2004–2010 | 3,4 | 92,8 % |
| XC90 D5 AWD EXECUTIVE | 410 | 2006–2013 | 3,5 | 29 % |
| V40 1.9D | 404 | 2002–2004 | 2,9 | 30,4 % |
| 244 | 398 | 1975–1983 | 1,1 | 0 % |
| V50 1.6D | 386 | 2005–2008 | 3,4 | 78,8 % |
| C30 1.6 | 378 | 2007–2010 | 3,6 | 5,3 % |
| 340 | 360 | 1984–1988 | 1,0 | 0 % |
| FH13 400 42T | 310 | 2006–2008 | 3,6 | 5,5 % |
| S90 | 308 | 2016–2024 | 3,4 | 52,9 % |
| FH13 420 42T | 302 | 2010–2012 | 3,1 | 2,7 % |
| V70 2.4D | 301 | 2002–2010 | 3,2 | 59,8 % |
| V50 2.0D N1 | 266 | 2004–2008 | 4,1 | 0,4 % |
| XC60 D3 AWD | 262 | 2011–2012 | 3,2 | 12,6 % |
| V60 D3 | 254 | 2011–2014 | 3,1 | 28 % |
| S70 | 242 | 1997–1999 | 2,6 | 10,3 % |
| 940 | 237 | 1991–1997 | 1,7 | 17,3 % |
| 343 | 236 | 1978–1982 | 1,0 | 0 % |
| FH12 460 | 203 | 2004–2005 | 3,3 | 4,9 % |
| XC70 | 182 | 2005–2015 | 3,0 | 86,3 % |
| V70 D5 AWD | 174 | 2003–2009 | 3,4 | 33,9 % |
| EX30 | 173 | 2024–2026 | 1,9 | 6,9 % |
| S60 2,4D | 165 | 2003–2005 | 3,5 | 24,2 % |
| XC90 D5 AWD DRIVE-E | 164 | 2015–2016 | 4,3 | 4,3 % |
| C70 | 164 | 1998–2007 | 3,0 | 42,7 % |
| S60 D3 | 158 | 2010–2012 | 3,6 | 25,3 % |
| 760 | 150 | 1984–1989 | 1,1 | 2 % |
| S40 2.0D | 145 | 2005–2007 | 3,5 | 33,1 % |
| XC90 2,5T AWD | 139 | 2003–2005 | 3,4 | 28,8 % |
| 960 | 137 | 1991–1996 | 1,9 | 9,5 % |
| V70 D5 N1 | 134 | 2005–2008 | 4,0 | 1,5 % |
| V40 CROSS COUNTRY | 126 | 2016–2018 | 2,9 | 67,5 % |
| XC 90 | 125 | 2003–2007 | 4,1 | 51,2 % |
| XC70 D4 AWD | 123 | 2013–2016 | 3,3 | 29,3 % |
| FM12 | 123 | 2000–2003 | 2,8 | 9,8 % |
| XC60 D5 AWD N1 | 118 | 2008–2009 | 3,6 | 11 % |
| XC90 D5 AWD EXECUTIVE N1 | 118 | 2006–2008 | 3,8 | 5,1 % |
| XC90 D5 AWD R-DESIGN | 116 | 2009–2011 | 3,4 | 25,9 % |
| 480 | 113 | 1987–1989 | 1,1 | 1,8 % |
| S40 1.6D | 105 | 2005–2007 | 3,8 | 46,7 % |
| FL | 105 | 2013–2019 | 3,4 | 24,8 % |
| V40 1.8 | 102 | 2002–2004 | 2,8 | 29,4 % |
| XC60 D3 | 101 | 2010–2012 | 3,5 | 28,7 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.