DACIA DOKKER
- 2014
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1461 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINUU10SDCL551402606
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/UU10SDCL551402606
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 53 dnů (24. 8. 2023 až 16. 10. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- DACIA
- Model
- DOKKER
- Typ
- / SD
- Datum 1. registrace
- 15. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 8. 2014
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1461 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: UNITRANS PRO s.r.o. (IČO 28019792) od 16. 10. 2023
- Provozovatel: UNITRANS PRO s.r.o. (IČO 28019792) od 16. 10. 2023
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 117–222 tis. km (medián 161 131 km, 792 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 8. 2014 | První registrace | RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) | Registr silničních vozidel |
| 15. 8. 2014 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 8. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO MUDRA s.r.o. (IČO 26360471) | Registr silničních vozidel |
| 16. 10. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | UNITRANS PRO s.r.o. (IČO 28019792) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. 8. 2026 | Pravidelná STK | Chodov (č. 3428) | 165 521 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 8. 2028 |
| 12. 8. 2026 | Měření emisí | Sokolov (č. 540906) | 165 520 km | způsobilé | bez závad | 12. 8. 2028 |
| 31. 7. 2024 | Opakovaná STK | Sokolov (č. 3402) | 153 434 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 7. 2026 |
| 31. 7. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Sokolov (č. 3402) | 153 429 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná
| 31. 7. 2026 |
| 24. 8. 2023 | Evidenční kontrola | Karlovy Vary (č. 3420) | 149 441 km | způsobilé | bez závad | |
| 27. 7. 2022 | Pravidelná STK | Jenišov (č. 3434) | 136 850 km | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2024 |
| 27. 7. 2022 | Měření emisí | Jenišov (č. 440326) | 136 849 km | způsobilé | bez závad | 27. 7. 2024 |
| 10. 8. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Jenišov (č. 3434) | 109 552 km | způsobilé | bez závad | 10. 8. 2022 |
| 6. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Toužim (č. 3421) | 72 289 km | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)Nový provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2018Vybavení zapsané v registru: ABSVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2020 · stanice: PLZEŇSKÁ 575, 36401, TOUŽIM · protokol CZ-3421-18-08-0088
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2022 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-20-08-0468
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2024 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-22-07-1672
-
Nový vlastník a provozovatel AUTO MUDRA s.r.o. (IČO 26360471)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-23-08-1045
-
Nový vlastník a provozovatel UNITRANS PRO s.r.o. (IČO 28019792)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 30. 8. 2024 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-24-07-1797Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 7. 2026 · stanice: CITICKÁ 2069, 35601, SOKOLOV · protokol CZ-3402-24-07-1835
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2028 · stanice: VINTÍŘOVSKÁ 1119, 35735, CHODOV · protokol CZ-3428-26-08-0223
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 22. 5. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 13. 6. 2013 – 24. 1. 2014) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (65)
Identifikace
- Tovární značka
- DACIA
- Obchodní označení
- DOKKER
- Typ
- / SD
- Varianta
- 0SDCL
- Verze
- 0SDCL5
- Typ kód
- SD
- VIN
- UU10SDCL551402606
- PČV
- 13173017
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- DACIA, S.A., MIOVENI, RUMUNSKO
- Datum 1. registrace
- 15. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 8. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- K9K C 6
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 3750
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1461
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 162
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 136 / 108 / 118
- Spotřeba předpis
- 566/2011J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.2 / 4.1 / 4.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 2813
- Za jízdy
- 72.6
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4363/ 1751/ 1804
- Rozvor [mm]
- 2810
- Provozní hmotnost
- 1280
- Hmotnosti provozní Do
- 1405
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1854/ 1854
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 950/ 950
1050/ 1050
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 640/ 640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3054/ 3054
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/65 R 15 88 T / 5.0-6.0 J 15-40
185/65 R 15 88 T / 5.0-6.0 J 15-40
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- DACIA, S.A., MIOVENI, RUMUNSKO
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5748-140-01
- ES/EU
- e2*2001/116*314*
- Číslo TP
- UG076232
- Číslo ORV
- UBF062870
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- CO2: 136/108/118 G/KM
ROZCHOD: 1 492/1 478 MM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#14: 1 846
#20-21: 5.5 J 14-40; 185/70 R 14 88 T - POUZE U PROVEDENÍ S BRZDOVÝMI
KOTOUČI O PRŮMĚRU 258 MM
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
15.08.2014 ZAEVIDOVANÉ TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ JE SHODNÉ S TYPEM SCHVÁLENÝM MD ČR Č. OSV.2293.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: UU10SDCL551402606
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.