RENAULT MASTER
- 2008
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2464 cm³
- 74 kW ≈ 101 k
VINVF1FDC2L638771748
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 1:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FDC2L638771748
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- FD
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 22. 1. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 1. 2008
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2464 cm³
- Výkon
- 74 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: EMONTAS, s.r.o. (IČO 25883551) od 22. 1. 2008
- Vlastník: EMONTAS, s.r.o. (IČO 25883551) od 7. 11. 2024
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2008 při prohlídce v roce 2026: 227–387 tis. km (medián 300 652 km, 464 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 22. 1. 2008 | První registrace | RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2008 | Nový provozovatel | EMONTAS, s.r.o. (IČO 25883551) | Registr silničních vozidel |
| 7. 11. 2024 | Nový vlastník | EMONTAS, s.r.o. (IČO 25883551) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 1. 2026 | Opakovaná STK | Zábřeh (č. 3839) | 171 728 km | způsobilé | 2 lehké
| 26. 1. 2028 |
| 26. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Zábřeh (č. 3839) | 171 727 km | dočasně způsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| 25. 2. 2026 |
| 25. 1. 2024 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | 152 213 km nižší než dříve | způsobilé | 2 lehké
| 25. 1. 2026 |
| 24. 1. 2024 | Měření emisí | Zábřeh (č. 580914) | 155 213 km | způsobilé | bez závad | 24. 1. 2026 |
| 25. 1. 2022 | Pravidelná STK | Zábřeh (č. 3839) | 139 248 km | způsobilé | 3 lehké
| 25. 1. 2024 |
| 25. 1. 2022 | Měření emisí | Zábřeh (č. 580914) | 139 247 km | způsobilé | bez závad | 25. 1. 2024 |
| 23. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Zábřeh (č. 3839) | 122 656 km | způsobilé | 3 lehké
| 23. 1. 2022 |
| 22. 2. 2018 | Opakovaná STK | Olomoucký kraj (č. 3844) | 104 734 km | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2020 |
| 26. 1. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Olomoucký kraj (č. 3844) | 103 635 km | dočasně způsobilé | 2 vážné
| 25. 2. 2018 |
| 12. 2. 2016 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3802) | 88 587 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 2. 2018 |
| 13. 2. 2014 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | 60 000 km | způsobilé | bez závad | 13. 2. 2016 |
| 13. 2. 2012 | Pravidelná STK | Olomoucký kraj (č. 3839) | 36 627 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 2. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)Nový provozovatel EMONTAS, s.r.o. (IČO 25883551)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2014 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 789 13, ZÁBŘEH
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2016 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 789 13, ZÁBŘEH
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2018 · stanice: ŽEROTÍNOVA 3403/44, 787 01, ŠUMPERK
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2018 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-18-01-0689
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2020 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 787 01, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-18-02-0646
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2022 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 789 13, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-20-01-0517
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2024 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 789 13, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-22-01-0588
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2026 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 789 13, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-24-01-0543
-
Nový vlastník EMONTAS, s.r.o. (IČO 25883551)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2026 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 789 13, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-26-01-0490
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2028 · stanice: LESNICKÁ 2179/2A, 789 13, ZÁBŘEH · protokol CZ-3839-26-01-0520
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Zprávy z registru
- Oprava VTP - překlep v zápisu
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 2 (RENAULT MASTER 2008 v ČR v průměru 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 12,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 95,3 %
Srovnáváme s 1 245 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 22. 4. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 1. 2007 – 10. 10. 2013) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- FD
- Varianta
- FDC2
- Verze
- FDC2L6
- Typ kód
- FD
- VIN
- VF1FDC2L638771748
- PČV
- 71942
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 22. 1. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 22. 1. 2008
- Druh (typ)
- FURGON
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT
- Typ motoru
- G9U A 6
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2464
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 138
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 2625
- Za jízdy
- 74.1
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5899/ 1990/ 2403
- Rozvor [mm]
- 4078
- Provozní hmotnost
- 2102
- Hmotnosti provozní Do
- 2401
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1850/ 1850
2060/ 2060
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5500/ 5500
- Zatížení střechy
- 300
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R 16 C 112/110 R / 6.0 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R / 6.0 J 16-66
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 7 / 7 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3825-824-00
- Číslo ORV
- UBK269745
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ABS A50-X TYP:0483,L.S.1301703460
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#13: 2 496
#N.1/N.2: 6.0 J 16-66; 205/75 R 16 C 110/108 R
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Dne 21.1.2008 Provedena přestavba , která je schválena MD ČR č. osv. C-1200-02-01, mění se položky:
S: 7, S.1: 7, G.: 2102-2401 kg.
Dne 7.11.2024 zaevidována přestavba vozidla Rozhodnutím MD č.j. 1751/2006-150-SCH2 ze dne 16.6.2006, pod č.C-1200-02-01
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1FDC2L638771748
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.