RENAULT MASTER
- 2006
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 2463 cm³
- 73 kW ≈ 99 k
VINVF1FDCWH636400854
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 10:13 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1FDCWH636400854
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 13 dnů (28. 1. 2014 až 10. 2. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- RENAULT
- Model
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER FD / FD
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 19. 9. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2006
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 2463 cm³
- Výkon
- 73 kW
- Kategorie
- N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AVE Kralupy s.r.o. (IČO 27935574) od 10. 2. 2014
- Provozovatel: AVE Kralupy s.r.o. (IČO 27935574) od 10. 2. 2014
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 9. 2006 | První registrace | RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) | Registr silničních vozidel |
| 19. 9. 2006 | Nový provozovatel | AVE Pardubice s.r.o. (IČO 25286374) | Registr silničních vozidel |
| 27. 7. 2009 | Nový provozovatel | AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. (IČO 49356089) | Registr silničních vozidel |
| 15. 12. 2009 | Nový vlastník | AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. (IČO 49356089) | Registr silničních vozidel |
| 28. 1. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AVE Kralupy s.r.o. (IČO 27935574) | Registr silničních vozidel |
| 10. 2. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | AVE Kralupy s.r.o. (IČO 27935574) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 10. 2024 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3250) | 345 368 km | způsobilé | 1 lehká | 2. 10. 2026 |
| 10. 10. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 329 603 km | způsobilé | 3 lehké | 10. 10. 2024 |
| 14. 10. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Kralupy nad Vltavou (č. 3215) | 316 997 km | způsobilé | 4 lehké | 14. 10. 2022 |
| 17. 10. 2018 | Pravidelná STK | Líbeznice (č. 3226) | 302 383 km | způsobilé | 2 lehké | 17. 10. 2020 |
| 17. 10. 2018 | Měření emisí | Líbeznice (č. 420940) | 302 382 km | způsobilé | bez závad | 17. 10. 2020 |
| 30. 9. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | 293 602 km | způsobilé | 2 lehké | 30. 9. 2018 |
| 19. 9. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3226) | 289 321 km | způsobilé | bez závad | 19. 9. 2016 |
| 10. 2. 2014 | Evidenční kontrola | Středočeský kraj (č. 3215) | 279 095 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 9. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3620) | 253 349 km | způsobilé | 2 lehké | 18. 9. 2014 |
| 16. 9. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3643) | 189 638 km | způsobilé | 2 lehké | 16. 9. 2012 |
| 28. 7. 2009 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3619) | 144 375 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)Nový provozovatel AVE Pardubice s.r.o. (IČO 25286374)
-
Nový provozovatel AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. (IČO 49356089)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 28. 7. 2009 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE
-
Nový vlastník AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. (IČO 49356089)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 9. 2012 · stanice: FÁBLOVKA 404, 53352, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2014 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV
-
Nový vlastník a provozovatel AVE Kralupy s.r.o. (IČO 27935574)
-
Nový vlastník a provozovatel AVE Kralupy s.r.o. (IČO 27935574)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICEEvidenční kontrola platnost do 10. 2. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICEEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2014 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2016 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 9. 2018 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2020 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-18-10-0691
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2022 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-20-10-0656
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2024 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-22-10-0407
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 10. 2026 · stanice: Mělnická 1060, 25065, Líbeznice · protokol CZ-3250-24-10-0141
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (RENAULT MASTER 2006 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,4 %
Srovnáváme s 1 023 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- RENAULT
- Obchodní označení
- MASTER
- Typ
- RENAULT MASTER FD / FD
- Varianta
- FDCW
- Verze
- FDCWH6
- Typ kód
- FD
- VIN
- VF1FDCWH636400854
- PČV
- 8663291
- Druh vozidla
- NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SKŘÍŇOVÝ
- Kategorie vozidla
- N1
- Výrobce vozidla
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Rok výroby
- 2006
- Datum 1. registrace
- 19. 9. 2006
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 9. 2006
- Druh (typ)
- SKŘÍŇOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Typ motoru
- G9U A 7
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 73 / 3500
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 2463
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 133
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2002/80A
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 1.55
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 85/ 2625
- Za jízdy
- 75.8
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 5399/ 1990/ 2403
- Rozvor [mm]
- 3578
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1954
- Hmotnosti provozní Do
- 2227
- Hmotnosti zatížení SZ
- 80
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 3500/ 3500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1850/ 1850
2060/ 2060
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 2000/ 2000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 5500/ 5500
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 335
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.0 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.0 J 16-66
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
- Výrobní číslo karoserie
- VF1FDCWH636400854
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 2/3 / 2/3 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3825-662-00
- Číslo TP
- UB411911
- Číslo ORV
- UAM184285
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: VF1FDCWH636400854
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.