RENAULT MASTER

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2299 cm³
  • 100 kW ≈ 136 k

VINVF1MB000068163333

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 20:59 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1MB000068163333

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 83 dnů (10. 11. 2021 až 1. 2. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
MB
Datum 1. registrace
10. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
10. 11. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2299 cm³
Výkon
100 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 13. 11. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
22 807 km
při prohlídce 13. 11. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2021 při prohlídce v roce 2025: 71–204 tis. km (medián 121 696 km, 1 610 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o.
od 28. 11. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 11. 2021 První registrace Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. (IČO 49549511) Registr silničních vozidel
1. 2. 2022 Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
28. 11. 2024 Nový vlastník Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. (IČO 49549511) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

010 00020 00030 000 202320242025 31. 1. 2022: 559 km13. 11. 2025: 22 806 km13. 11. 2025: 22 807 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
13. 11. 2025 Pravidelná STK Kutná Hora (č. 3216) 22 807 km způsobilé bez závad 13. 11. 2027
13. 11. 2025 Měření emisí Kutná Hora (č. 420507) 22 806 km způsobilé bez závad 13. 11. 2027
31. 1. 2022 Evidenční kontrola Kutná Hora (č. 3216) 559 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. (IČO 49549511)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2025
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 284 45, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-22-01-0779
  3. Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
  4. Nový vlastník Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. (IČO 49549511)
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 11. 2027 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 284 45, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-25-11-0409
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 29. 7. 2021, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 7. 2021 – 31. 7. 2021) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (57)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
MB
Varianta
MM
Verze
00M86TC153C2T0
Typ kód
MB
VIN
VF1MB000068163333
PČV
17106422
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
BA
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Datum 1. registrace
10. 11. 2021
Datum 1. registrace v ČR
10. 11. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT
Typ motoru
M9T F7
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
100 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2299
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
150

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
2018/1832CI
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
0,51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
327
Spotřeba předpis
2018/1832CI
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
12,4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
82/ 2625
Za jízdy
70

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5819/ 2100/ 2370
Rozvor [mm]
3682
Rozchod [mm]
1750/ 1730
Provozní hmotnost
2333
Hmotnosti zatížení SZ
100
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2100/ 2100
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2500/ 2500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
6000/ 6000
Ložná délka
3280
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R16 C 112/110T/ 6.5 J 16 - 66 C2/A
225/65 R16 C 112/110T/ 6.5 J 16 - 66 C2/A
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7770-0316
ES/EU
e2*2007/46*0019*40
Číslo ORV
UBK239494
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
28.11.2024 řádné ukončení leasingu.
Další záznamy
#V.9: EURO 6 CI
Variabilní provedení vozidla: #N.1-N.2:6.5 J 16- 66 ; 225/65 R16 C 112/110T

Další ověření (externí odkazy)