RENAULT MASTER

  • 2010
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 2464 cm³
  • 74 kW ≈ 101 k

VINVF1UDC2K643100959

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 15:19 · https://www.provervozidlo.cz/vin/VF1UDC2K643100959

STK propadla 6. 6. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 6. 6. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
RENAULT
Model
MASTER
Typ
RENAULT MASTER UD / UD
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
6. 5. 2010
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2010
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
2464 cm³
Výkon
74 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 6. 6. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
21 687 km
při prohlídce 6. 6. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 192–372 tis. km (medián 281 009 km, 833 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Uhlíř-MC s.r.o.
od 18. 6. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
6. 5. 2010 První registrace RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328) Registr silničních vozidel
6. 5. 2010 Nový provozovatel Uhlíř-MC s.r.o. (IČO 47539399) Registr silničních vozidel
18. 6. 2013 Nový vlastník Uhlíř-MC s.r.o. (IČO 47539399) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

5 00010 00015 00020 00025 000 20152017201920212023 6. 5. 2014: 6 723 km27. 5. 2016: 9 962 km24. 5. 2018: 14 080 km1. 6. 2020: 18 425 km1. 6. 2020: 18 426 km7. 6. 2022: 19 648 km6. 6. 2024: 21 687 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 6. 2024 Pravidelná STK Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3247) 21 687 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
6. 6. 2026
7. 6. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 19 648 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
7. 6. 2024
1. 6. 2020 Pravidelná STK Lysá nad Labem (č. 3240) 18 426 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
1. 6. 2022
1. 6. 2020 Měření emisí Lysá nad Labem (č. 420821) 18 425 km způsobilé bez závad 1. 6. 2022
24. 5. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Lysá nad Labem (č. 3240) 14 080 km způsobilé bez závad 24. 5. 2020
27. 5. 2016 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 9 962 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
27. 5. 2018
6. 5. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3240) 6 723 km způsobilé bez závad 6. 5. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník RCI Financial Services, s.r.o. (IČO 25722328)
    Nový provozovatel Uhlíř-MC s.r.o. (IČO 47539399)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2014
  2. Nový vlastník Uhlíř-MC s.r.o. (IČO 47539399)
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2016 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 5. 2018 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2020 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-18-05-1640
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2022 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-20-06-0091
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2024 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-22-06-0345
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2026 · stanice: KARLA LÍPY 1678, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3247-24-06-0198
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (RENAULT MASTER 2010 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 96,2 %

Srovnáváme s 1 283 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu RENAULT MASTER

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
RENAULT
Obchodní označení
MASTER
Typ
RENAULT MASTER UD / UD
Varianta
UDC2
Verze
UDC2K6
Typ kód
UD
VIN
VF1UDC2K643100959
PČV
8824090
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
VALNÍKOVÝ
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
6. 5. 2010
Datum 1. registrace v ČR
6. 5. 2010
Druh (typ)
VALNÍKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Typ motoru
G9U A 6
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
74 / 3500
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
2464
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
135
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
1
Spotřeba předpis
2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
10.9 / 7.9 / 8.9
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 2625
Za jízdy
74.1

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
5994/ 2090/ 2260
Rozvor [mm]
4078
Provozní hmotnost
2048
Hmotnosti provozní Do
2143
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
3500/ 3500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1850/ 1850
2060/ 2060
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
2000/ 2000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
5500/ 5500
Ložná délka
3660
Ložná šířka
2030
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.0 J 16-66
225/65 R 16 C 112/110 R/ 6.0 J 16-66
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
RENAULT, BILLANCOURT, FRANCIE
Výrobní číslo karoserie
VF1UDC2K643100959
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2/3 / 2/3 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3825-847-01
Číslo TP
UD838830
Číslo ORV
UAK981982
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ehs 2003/76b;18.6.2013 UKONČENÍ LS
Další záznamy
06.05.2010 zápúis tažného zařízení = TŘÍDA A50-X

Další ověření (externí odkazy)