KIA – modely a statistiky z registru
V registru je 103 651 vozidel značky KIA. Modely s alespoň 100 vozidly řadíme podle počtu vozidel.
| Model | Vozidel celkem | Roky výroby | Průměr vlastníků | Podíl dovoz |
|---|---|---|---|---|
| CEE´D | 27 644 | 2007–2019 | 2,9 | 3,6 % |
| SPORTAGE | 16 870 | 1994–2026 | 3,0 | 9,9 % |
| RIO | 9 531 | 2001–2023 | 2,5 | 4,4 % |
| PICANTO | 7 645 | 2004–2025 | 2,7 | 6,1 % |
| CEED | 7 061 | 2018–2026 | 2,4 | 1,5 % |
| SORENTO | 6 087 | 2002–2026 | 3,5 | 28,7 % |
| VENGA | 4 021 | 2010–2019 | 2,3 | 2,5 % |
| SEPHIA | 3 541 | 1993–1999 | 1,5 | 2,3 % |
| CARENS | 2 575 | 2001–2019 | 2,9 | 14 % |
| CARNIVAL | 2 314 | 1999–2010 | 2,7 | 28,3 % |
| STONIC | 1 870 | 2017–2026 | 2,3 | 1,8 % |
| PREGIO | 1 637 | 1997–2005 | 2,1 | 1 % |
| SOUL | 1 496 | 2009–2018 | 3,0 | 6,6 % |
| PRIDE | 1 320 | 1995–2000 | 1,5 | 2,5 % |
| CERATO | 1 046 | 2004–2007 | 3,0 | 6,2 % |
| XCEED | 948 | 2021–2026 | 2,2 | 1,5 % |
| CLARUS | 868 | 1996–2001 | 1,6 | 7,9 % |
| SHUMA | 826 | 1998–2003 | 1,8 | 8,5 % |
| BESTA | 782 | 1995–1999 | 1,7 | 0,5 % |
| PROCEED | 620 | 2021–2025 | 2,7 | 1,3 % |
| NIRO | 607 | 2017–2025 | 2,4 | 30,1 % |
| MAGENTIS | 493 | 2002–2011 | 3,3 | 8,3 % |
| K 2500 TCI | 465 | 2005–2007 | 2,8 | 3,9 % |
| PRIDE WAGON | 379 | 1999–2000 | 1,3 | 2,4 % |
| RI0 | 350 | 2000–2002 | 2,3 | 31,4 % |
| SHUMA II | 335 | 2002–2004 | 3,0 | 4,5 % |
| K 2500 | 330 | 2002–2005 | 3,0 | 4,2 % |
| K 2700 | 310 | 1999–2002 | 2,3 | 2,6 % |
| SEPHIA II | 307 | 1999–2001 | 1,9 | 2 % |
| OPTIMA | 280 | 2012–2019 | 4,0 | 7,5 % |
| EV6 | 170 | 2022–2025 | 2,0 | 20,6 % |
| K 2500 DOUBLE CAB | 158 | 2002–2004 | 3,1 | 1,9 % |
| EV3 | 145 | 2025–2026 | 1,8 | 0,7 % |
| JOICE | 125 | 2000–2002 | 2,3 | 27,2 % |
| K4 Sportswagon | 120 | 2026 | 1,4 | 0 % |
Průměr vlastníků a podíl dovozu jsou vážené počtem vozidel v jednotlivých ročnících. Zahrnuta jsou i vyřazená vozidla.